fbpx
Сьогодні
Промо 17:43 05 Лют 2021

Як виїхати у відпустку і бути спокійним за свою квартиру

Відпустка – це завжди довгоочікувана подія, що має на увазі відпочинок, туризм та поїздки в далекі країни. Але разом з тим, це період високих ризиків, пов'язаних з порожнім житлом. Залишаючи свій будинок навіть на два-три дні, слід перевірити, чи виключені з розеток всі прилади і домашня техніка, перекрити водопровід і газопровід, замкнути двері на всі замки.

У ряді випадків подібних заходів може виявитися досить для того, щоб запобігти можливим неприємностям, але разом з тим подібні заходи не можуть гарантувати збереження квартири. Для того, щоб захистити себе від проблем і мінімізувати завдані збитки від втрати або псування майна, слід вдатися до страховки свого житла на період відсутності.

Наявність страхового поліса не зможе зробити який-небудь вплив на сам факт настання страхового випадку, але, якщо він є, це сприяє отриманню фінансової компенсації, і таким чином частково покриває завданий збиток. У компанії "Альфа Страхування" можна застрахувати житло від найбільш поширених страхових випадків, умовно розподілених за такими категоріями, як:

  1. Стихійні лиха, удар блискавки, вибух.
  2. Ризики, пов'язані з пожежею, проведенням і коротким замиканням.
  3. Аварії, пов'язані з сантехнікою, і їх наслідки, затоплення сусідів.
  4. Шахрайство, крадіжка, грабіж, підпал.

На період відпустки застрахувати можна не тільки своє постійне житло, включаючи все що знаходиться в ньому майно, а й котеджі і дачі, а також те рухоме майно, яке в них знаходиться.

Як виїхати у відпустку і бути спокійним за свою квартиру

В даний час набирає популярність майнове страхування від крадіжок, псування майна, нанесення шкоди зловмисниками і хуліганами, стихійних лих, затоплення, повені, землетрусів і обвалів, вибухів, пожеж. Більш розгорнуту інформацію про кожного із згаданих вище випадків можна отримати на сайті компанії "Альфа Страхування".

Страхова практика свідчить про те, що подібні заходи не виявилися зайвими перед будь-якою поїздкою, в тому числі – у відпустку або туристичну подорож, оскільки в цей момент через від'їзду господарів відсутня повноцінний контроль за житлом і майном. Наявність в будинку системи відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації не може гарантувати відшкодування шкоди в тому випадку, якщо збиток вже завдано. У цьому може допомогти лише своєчасна страховка квартири.

Крім сказаного, важливим приводом для того, щоб оформити страховку є сезонна зміна місця проживання – переїзд в теплий період на дачу або в заміський будинок. Основне житло в цей період залишиться без належного нагляду, що тягне за собою різні додаткові ризики. Страховий поліс гарантує відшкодування збитку в страхових випадках, що дозволить на відпочинку уникнути зайвих хвилювань. У той же час після закінчення літнього відпочинку варто вдатися до страховки своїй літній резиденції.

Звернувшись в компанію СК "Альфа Страхування", можна гарантовано розраховувати на швидке і якісне страхування на вигідних умовах.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: