Новини

На Запорізькій ТЕС сталася аварія: Енергодар залишився без світла

На Запорізькій ТЕС велика аварія. Без води та частково без світла залишилося місто Енергодар. Над електростанцією підіймаються клуби диму.

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

"Сьогодні, близько 19:27 весь Енергодар, а також сусідні населені пункти, зокрема і місто Дніпрорудне залишились без електропостачання. За попередньою інформацією, до цього призвела аварія на ЗаТЕС ДТЕК. Всі блоки теплової станції раптово сіли на «нуль».

Що саме стало причиною аварії, на даний час ТЕС офіційної інформації все ще не надала. Та за пів години електропостачання в місті почало частково поновлюватися. Медико-санітарна частина працює в штатному режимі, пацієнти забезпечені всім необхідним. В штатному режимі працює і Запорізька АЕС – про це повідомив начальник зміни АЕС.

Як тільки отримаю повну інформацію про причини аварії на тепловій станції, одразу ж повідомлю", – написав він.

Раніше депутат міськради Енергодара Анатолій Анохін у Facebook повідомляв, що крім електрики також нестало води.

"Все місто без світла… За всіма ознаками – серйозна аварія на самій ЗаТЕС. Може бути навіть із зупинкою блоку. Мобільний зв'язок перевантажений, води немає – зупинилися насоси", – написав депутат.

У соцмережах писали про вибух і пожежу на ТЕС. Анохін зазначив, що гул, який всі чули – це аварійне скидання пари на станції.

Водночас місцева газета "РОСТ" посилаючись "Центренерго" пише, що на енергоблоці №1 Запорізької ТЕС і № 9 Курахівської ТЕС сталося аварійне відключення, а енергетики вже приступили до ремонту.

Свіжі дописи

  • Новини

Нічна атака дронів рф: у Херсоні частково знеструмлені електромережі, у Запоріжжі пошкоджені складські приміщення 

Ворожі дрони в ніч на 17 лютого атакували Україну з трьох напрямків. У Києві під… Читати більше

Monday February 17th, 2025
  • Новини

В Україні для підтримки ментального здоров’я жінок створили безкоштовний застосунок

Айтівці українського стартапу SUITSME з екосистеми бізнесів Genesis розробили застосунок FABU, де поєднали техніки турботи… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

У Львові заселили перший з 8 соціальних будинків для пацієнтів, які постраждали від війни

У Львові на вулиці Миколайчука відкрили перший з восьми соціальних будинків для пацієнтів, які постраждали… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

Зеленський з першою леді розпочали візит до ОАЕ

Президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена прибули з офіційним візитом до Об’єднаних Арабських… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

Нова сила Європи, – Сибіга назвав ключове відкриття Мюнхена-2025

Керівник МЗС України Андрій Сибіга заявив, що головним відкриттям Мюнхенської конференції з безпеки цього року… Читати більше

Sunday February 16th, 2025
  • Новини

У Херсоні Відкрили “EVENT-бібліотеку”

У Херсоні запрацювала оновлена бібліотека-філія №17 "EVENT-бібліотека". Тут після ремонту створили сучасний простір для навчання,… Читати більше

Sunday February 16th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.