Про це повідомляє Укрінформ.
"Росією на тимчасово окупованих територіях Донецької й Луганської областей створено систему управління, яка забезпечує повний контроль над діяльністю російських окупаційних адміністрацій та мінімізує ухвалення ними будь-яких самостійних рішень. Кураторами є відповідні структури адміністрації президента, уряду, силових органів РФ", – поінформувала українська місія при ОБСЄ.
Основні рішення щодо політичної ситуації в ОРДЛО опрацьовуються помічником президента РФ Дмитром Козаком. Саме він нині є головним представником волі Путіна на переговорах у "нормандському" форматі та курує росіян у ТКГ. У роботі йому допомагає управління з прикордонного співробітництва Адміністрації президента РФ на чолі з Олексієм Філатовим.
За ухвалення рішень, що стосуються соціально-економічних аспектів, у Росії відповідає "Міжвідомча комісія з надання гуманітарної допомоги постраждалим територіям південно-східних регіонів Донецької та Луганської областей України", яка була створена Кремлем у грудні 2014 року. Головою цієї "міжвідомчої комісії", до складу якої входять заступники глав міністерств, відомств та служб РФ, є перший заступник міністра економічного розвитку Російської Федерації.
Така структура функціонує в тіньовому режимі. На місцях "керують" маріонетки – Денис Пушилін у так званій "ДНР" та Леонід Пасічник у т.з. "ЛНР", які озвучують потрібні Кремлю меседжі. Іншими двома маріонетками, які зображають роль очільників "урядів" у "ДНР" та "ЛНР" є Олександр Ананченко та Сергій Козлов відповідно.
"Контрольованість процесів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей забезпечується продовженням практики погодження кадрових призначень у Москві, формуванням органів і структур за російським зразком, приведенням діяльності квазіреспублік у відповідність до російських стандартів (у т.ч. "спецслужб "ДНР"/"ЛНР")", – поінформували іноземних дипломатів в українській місії.
Одним із таких механізмів контролю окупаційної влади залишається призначення посадовців РФ на ключові посади в "ЛДНР". Для прикладу, "заступник голови уряду ДНР" Володимир Пашков є колишнім віцегубернатором Іркутської області, а "міністр державної безпеки ЛНР" на ім'я "Анатолій Антонов" є співробітником ФСБ РФ, справжнє ім'я якого – Рашид Садиков.
Система управління військами у ОРДЛО побудована за схемою: Генеральний штаб – Південний військовий округ (Ростов-на-Дону) – оперативне угруповання російських окупаційних військ.
Безпосередньо на території Донбасу Росією створено два армійські корпуси: 1-й АК – на території т.з. "ДНР" та 2-й АК – на території т.з. "ЛНР". При цьому органи управління цими корпусами є елементами системи управління Південного військового округу – однієї з чотирьох військово-адміністративних одиниць ЗС РФ.
Ці два армійські корпуси входять до оперативного угруповання військ, яке створене на базі штабу 8-ї армії Південного військового округу для виконання завдань на Донському операційному напрямку. Загальна чисельність цього угруповання сягає близько 58 тис. військовослужбовців.
Командні посади в 1-му та 2-му армійських корпусах на окупованому Донбасі займають кадрові офіцери ЗС РФ на ротаційній основі. Нині 1-м АК російських окупаційних військ керує російський офіцер з позивним "Примаков", 2-м АК – "Князєв".
Ситуація в акваторії Чорного та Азовського морів залишається сталою. Росіяни тримають свій корабельний склад подалі… Читати більше
У Німеччині завершила навчання із застосування зенітно-ракетного комплексу Patriot четверта група українських військових. Про це… Читати більше
Російські окупанти сьогодні, 5 листопада, атакували Харків. Внаслідок атаки відомо про постраждалого. Про це повідомляє… Читати більше
Країни "Великої сімки" та ще три держави серйозно стурбовані відправкою північнокорейських солдатів на війну проти… Читати більше
В Україні в усіх регіонах стартував опалювальний сезон. Винятком є Херсонщина, де ще зберігається відносно… Читати більше
Іграшка-цуценя без кінцівки допоможе дорослим почати розмову з дітьми про інвалідність, інклюзію та прийняття. Про… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.