IKEA відкрила перший магазин у Києві

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, 1 лютого відкрила перший магазин в Україні – у київському Blockbuster Mall.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

"Магазин розташовується у Blockbuster Mall і працюватиме з 10:00 до 22:00 з дотриманням суворих заходів безпеки, включно із соціальним дистанціюванням, обов'язковим носінням масок, температурним скринінгом та частим дезінфікуванням приміщення", – йдеться у повідомленні.

У зв'язку з нинішніми карантинними обмеженнями, у магазині можуть одночасно перебувати не більше 500 відвідувачів.

Зазначається, що для компанії це перший магазин "міського формату" у регіоні Південно-Східної Європи (Україна, Румунія, Хорватія, Сербія і Словенія).

"Магазин має площу у понад 5 тисяч квадратних та пропонує близько 5 тисяч товарів і рішень для дому.

Майже 2 тисячі найменувань доступні в магазині; решта 3 тисячі – переважно меблі та інші товари великого розміру – можна замовити та безкоштовно отримати в одному з наших 4 пунктів видачі замовлень, зокрема, і в магазині, або ж обрати опцію доставки додому за додаткову оплату", – додали в IKEA.

Магазин розділений на зони. Таким чином зручніше знаходити меблі та аксесуари для різних житлових кімнат. Вхід відвідувачів в магазин можливий після реєстрації за номером телефону через QR-код. Тільки по ньому пускають в IKEA, щоб відстежувати кількість відвідувачів в магазині.

Особливістю українського магазину IKEA є те, що можна придбати вживані меблі, які привезли зі Швеції. Такі товари обійдуться покупцям на 30-50% дешевше за нові, передає НВ.

Також відомо, що можна замовити доставлення купленого товару додому чи забрати його самостійно у пунктах видачі. Наразі у Києві працює чотири такі пункти:

  • у торговому центрі Metro С&C
  • ТРЦ Rive Gauche
  • Lavina Mall
  • Blockbuster Mall

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, має намір до запуску першого фізичного магазину в Україні розширити доступний асортимент товарів до 5 тис. артикулів з діючих 3,6 тис.

Фото: КМДА, НВ

Свіжі дописи

  • Новини

Стефанішина повідомтла, що угоду про корисні копалини майже узгодили, її хочуть підписати у Вашингтоні

Команди України та Сполучених Штатів перебувають на завершальному етапі переговорів щодо українських рідкісноземельних мінералів. Про… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Сертифікати і цінні призи: школярів запрошують до участі в онлайн-олімпіаді з української мови

JustClass запрошує школярів перевірити знання з української мови та отримати цінні призи. Про це інформує… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Канада надасть 25 БМП Lav III та додаткові тренажери для F-16: Трюдо у Києві оголосив про допомогу Україні

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про надання Україні бойових машини піхоти, систем посадки та авіаційних… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Війська рф уночі обстріляли Херсон: є загиблий і руйнування

У ніч на 24 лютого російські окупанти завдали удару по одному з кварталів Херсона, зруйновані… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Зеленський разом з дружиною та іноземними лідерами вшанували пам’ять загиблих воїнів

Президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською та іноземними лідерами вшанували пам’ять… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Україна у березні отримає €3,5 млрд від ЄС

Європейський Союз у наступному місяці надасть Україні новий транш на 3,5 мільярди євро. ЄС продовжуватиме… Читати більше

Monday February 24th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.