За документ проголосували 280 нардепів, передає РБК.
На цей час жодна вакцина від СOVID-19 не пройшла повний цикл випробувань, а вакцинація у ЄС, США та інших країнах почалася у режимі екстреного використання.
Цей закон надає уряду право реєструвати вакцини для використання при наступних умовах:
При наявності цих обставин вакцину можуть зареєструвати для екстреного медичного застосування протягом терміну, поки заявник надасть інформацію і результати завершених клінічних досліджень.
Реєстраційне посвідчення видається строком на 1 рік з можливістю продовження ще на 1 рік. Після виконання всіх зобов'язань, наданих заявником у встановлений термін, дія такого посвідчення можуть продовжити до 5 років.
Нагадаємо, вчора парламент схвалив даний проект закону за основу.
Цікаво, що більше половини українців не готові вакцинуватися від коронавірусу навіть у разі безкоштовно доступної вакцини, свідчать дані соціологів.
52% респондентів, опитаних соціологічною групою "Рейтинг", не готові вакцинуватися від коронавірусу навіть за умови, якщо вакцина буде безкоштовною. Про це свідчать результати відповідного соціологічного дослідження "Україна на карантині: моніторинг суспільних настроїв".
"Готові вакцинуватися від коронавірусу, якщо вакцина буде доступна в аптеках – 39 відсотків, не готові – 56 відсотків. За умови, якщо щеплення буде безкоштовним, готові вакцинуватися – 43 відсотки, не готові – 52 відсотки", – йдеться в пресрелізі соціологів.
Визначальним є й те, що підтримка безкоштовного вакцинування впала з 55% у листопаді, кажуть соціологи. Водночас кількість тих, хто готовий вакцинуватися платно, незначно зросла. "Противників вакцинування відносно більше серед представників середньої вікової групи (30-49 років), жінок, жителів малих міст і тих, хто не боїться захворіти", – зауважують у "Рейтингу".
Крім того, 16% респондентів вважають, що вже перехворіли або хворіють на COVID-19, а 80% опитаних учасників дослідження вважають, що не хворіли. "Порівняно з попередніми хвилями опитувань знизилося хвилювання через те, що респонденти особисто або їхні близькі захворіють на коронавірус. Так, через те, що на COVID-19 захворіють особисто, хвилюються близько 40%, коли в листопаді 2020 року таких було 57%. Щодо можливого захворювання близьких і рідних хвилюються 78% (у листопаді – 87). Більше висловлюють занепокоєння щодо можливого захворювання старші опитані й жінки", – сказано в повідомленні.
Як з'ясували соціологи групи "Рейтинг", 51% опитаних підтримує запроваджений в Україні локдаун, 46% – ні.
Опитування проводилося 14-16 січня серед 1,6 тисячі повнолітніх респондентів методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,4.
У 2024 році на 23 листопада в Україні припала дата вшанування пам'яті жертв Голодомору. Про… Читати більше
Уряд Швейцарії оголосив про зупинку експорту боєприпасів до польської компанії після виявлення, що швейцарські патрони… Читати більше
21 листопада російська влада здійснила запуск нової балістичної ракети під назвою "Орєшнік", яку активно вихваляють… Читати більше
У тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області вночі прогримів вибух. Попередньо, влучання зафіксовано по порту. Про… Читати більше
Російські міністерство оборони та генеральний штаб підготували документ із прогнозом розвитку воєнно-політичної ситуації у світі… Читати більше
Протягом минулої доби, 22 листопада, на фронті російські окупанти найбільше тиснули на Покровському, Курахівському та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.