fbpx
Сьогодні
17:29 23 Січ 2021

Рада вже наступного тижня може ухвалити законопроєкт про народовладдя

Народні депутати у вівторок, 26 січня, планують розглянути у другому читанні законопроєкт про народовладдя через всеукраїнський референдум (№3612), що випливає з оприлюдненого на сайті парламенту проєкту порядку пленарних засідань 26-29 січня.

У вівторок профільні комітети також пропонують Верховній Раді схвалити рішення президента Володимира Зеленського про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі у багатонаціональних навчаннях (№4499), затвердити календарний план проведення п'ятої сесії дев'ятого скликання.

Попередній порядок денний на четвер передбачає, що нардепи розглянуть у другому читанні законопроєкт про Бюро економічної безпеки України (№3087-д), у першому читанні законопроєкт про обіг цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів до неї (№4335,4335-1), а також внесуть до порядку денного для ухвалення рішень законопроєкти про парламентську службу (№4530,4530-1) та про конституційну процедуру (4533,4533-1).

Заступник голови фракції "Голос" Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі нагадує, що у вівторок народні депутати заслухають прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про ситуацію, що склалася з тарифами на газ та електроенергію для населення.

"Вівторок розпочнеться з доповіді прем'єра щодо тарифів", – написав Железняк.

Остаточний порядок денний засідань затверджує погоджувальна рада керівників фракцій і груп, яка відбувається у понеділок напередодні пленарного тижня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

7 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Надо как в одной из латиноязычных американских странах поступили . Пригласили на службу людей из европы и зажили все спокойно и хорошо. Та й визначили д хто такий український народ є.

2
Тетяна

Шустрые , однако! Я представляю, что это за закон и насколько он далеко от народовластья! Пусть сначала примут Закон №1013 об отмене адвокатской монополии.Это и будет шаг к народному волеизъявлению.

3
Анатолій Буднік

Ці так звані "слуги народу" явно не Українського знову чудять та продовжують усе робити нібито "для народу, але прицьому не запитавши думки у народу. Для чергового ЛОХОТРОНУ особа, яка займає посаду Президента України Володимир Зеленський звернувся до Українського народу з усіх приватних телеканалів з закликом допомоги по втіленню ПРЯМОГО НАРОДОВЛАДДЯ, але на пропозицію "Загальнонаціональної ради громадянського суспільства України" по створенню відповідного Комітету по втіленню Прямого народовладдя при президенті Зеленський просто проігнорував. А ТОчніше Зеленський, як завжди ВІДВЕРТО ТА НАГЛО ЗБРЕХАВ ! Нинішній проект закону про пряме народовладдя лишень через Референдум, який будуть призначати ВИКЛЮЧНО ця зелена шпана та у ЩУРпатори влади обмежують демократичні форми, однією з яких є ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, яка правомочна розпустити Парламент, Уряд, вигнати з посади брехунця президента і т.д. Усі дії цього злочинного угрупування, яке називає себе владою, направлені на знищення Конституційних прав, свобод та інтересів Українського народу. ГУРТУЙМОСЯ, ЛЮДИ, ТА НАВОДИМО ЛАД НА ПОКИ ЩЕ НАШІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ але без цих щурів.

4

Спочатку не завадило б визначити хто такий український народ є.
Бо в Конституції є норма : Єдиним джерелом влади є український народ.
Начебто щось ще додавати до цієї вимоги Основного Закону і не потрібно.
Але якщо таки ЗЕ-лепухи надумали чи додумались ще й якийсь закон про народовладдя домалювати, то з народом і його владдям у нас щось не теє.
Хоча ще у грудні 1991 року повинно було бути з народовладдям повністю врегульовано.
Але про народ та його владдя наші законотворці, Ґаранти, кабмінівці згадують лише тоді, коли чергові вибори
підходять.
Діставшись влади, наші владники всіх рівнів, ґаранти, вже на наступний день після виборів, про народ і не згадують в сенсі виконання перевиборчих обіцянок, якими передвиборчо пудрили мізки виборцям.
Зарплати високих чиновників більш ніж у 100 разів перевищують зарплати пересічних працівників, які тим чиновникам і створюють зароприбутки своєю працею.
У директора Укрпошти зарплата більш 1 мільйона грн., а у звичайного поштаря, яка з сумкою бігає по обслуговуваній території, всього є півставки або й 1/4 (1800 грн.).
І ніяких тобі оздоровчих, доплат за таємність, інтенсивність, складніть виконуваних функцій, тощо.
Директору Укразалізниці 625 000 грн. на місяць, бідкається, - також не зарплата.

5
Олександр

Вовік протягує цей законопроект для того, щоб через референдум "закінчити" війну шляхом капітуляції, тобто визнання ДНР - ЛНР, надання їм широкої автономії і вибори під російськм контролем і т.п. забаганки Путіна. Та визнати Крим російським. Більшіть проголосує за це, як іпроголосувала на виборах 2019.

6

Санько, я тобі краще скажу, точніше нагадаю.
В 1991 році, в березні 17-го, можливо коли тебе ще навіть у вигляді ембріона не було, в колишніх сссрівських республіках провадились референдуми
Народ опитували, за який вони варіант для свої країни:

абсолютний суверенітет, від'єднання від союзної країни;

суверенітет країни з перебуванням у союзній державі.

Так от тоді середньоазійські народи, кавказці проголосували 81 - 86% за свої суверенні країни у складі союзної держави:
українці - 74% за такий варіант;
росіяни - також
напівєвро-прибалти і ті 51 - 56% за таке ж.
Як було далі - це лісова сходка алкаша Єльцина, политпроститута Кравчука і невизнаного літературного "таланта" з Бялорусі - Шунькевича.
Вирішили вони стати, кожен у себе, царями , чи королями.
І порішили так за всі народи.
Що з того вийшло вже тридцять років спостерігає увесь світ.
Що вийшло у нас не тільки спостерігає увесь світ, але й сміється як з недоношених та екскрименти над нами влаштовує.
У вигляді різних: то кольорових, гидних, ревелюцій.
Який зиск народу українському з того - сам бачиш: 12 мільйонів молодого здорового люду нашого розбрелись по світу в пошуках кращого життя.
Тисяч 12-15 також більш - менш молодого, пристарілого люду визволяють українські землі від окупування їх відокремившимися українцями Донбасу.
Кримські народовладці взагалі здається відколупались від країни у бік РФ, з намірами чи перспективами - назавжди.
А тута ще й новий Ґарант смішненький нам вдався.
Найбільш практичні, спритні вже тридцять років чИздять все що під руки попада, різні політики, політологи, аналітики, експерти чиздЯть одне і те ж. Небезоплатно звичайно.

А загалу пересічно від усього того ціни, тарифи, зморщення пільг, переваг, нові "покращення" в медичному обслуговуванні,реформи в освіті та тому подібне.
Он вже бакланять, що повної середньої освіти всім і непотрібно.
9 - класів і на вихід, у "велике" життя.
У нове "свєтлоє будущєє". Під червоно-чорними, чи чорно-червоними, прапорами зі смолоскипами та вересками: Хайль Ярош, Хайль Фарьйон, Хайль КОрчинський....

7
Бывалый

Теперь назначать и уволнять судей КС будем на референдуме?

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: