Фото: yuzhanina.in.ua
Про це йдеться у відповіді на запит "Рубрики".
"На сьогодні, враховуючи переговори тютюнових компаній з урядом України щодо поступового зростання ставок акцизного податку на тютюнові вироби для електричного нагрівання, підтримую зазначену позицію та вважаю, що поетапне зростання акцизного податку є єдиним правильним рішенням як для держави, так і для бізнесу", – впевнена Ніна Южаніна.
При цьому депутат нагадала, що з 1 січня 2021 року набули чинності норми Закону України №466, якими запроваджено різке – відразу в 4,2 рази – підвищення акцизів на ТВЕНи.
У той же час, як повідомляли ЗМІ, вже посилилися ризики недовиконання плану доходів держбюджету з акцизу на ТВЕНи. Зокрема, найбільша тютюнова компанія України і третій найбільший платник податків в Україні компанія "Філіп Морріс Україна" попередила про зменшення кількості раніше запланованих у січні 2021 року до викупу акцизних марок на ТВЕНи з 50 до 35 млн шт.
За підрахунками спеціалістів, різниця в кількості викуплених марок дорівнює 312,75 млн грн. недоотриманого акцизу на ТВЕНи – лише за січень 2021 року.
Також у точках продаж було зафіксовано перші випадки продажу контрабандних тютюнових виробів для електричного нагрівання з Китаю.
Розуміючи ризики для державного бюджету, народна депутатка вважає, що Міністерству фінансів варто ініціювати перегляд акцизних ставок на ТВЕНи.
"Враховуючи, що находження від цих підацизних товарів передбачені в дохідній частині Державного бюджету на 2021 рік, вважаю, що перегляд таких ставок повинен здійснюватись за поданням Міністерства фінансів України", – впевнена народна депутатка, член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової і митної політики Ніна Южаніна.
У Херсонській області внаслідок російських обстрілів за минулу добу постраждали десятеро людей. Про це повідомили… Читати більше
Окремі теми на курсі від онлайн-школи популярної культури Skvot будуть присвячені тому, як шукати перших… Читати більше
Олена Зеленська розповіла, що сьомий епізод освітнього серіалу "Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія" розповідає… Читати більше
Головнокомандувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський на щомісячній нараді з питань розвитку безпілотних систем заявив,… Читати більше
Сполучені Штати Америки після 6-тижневого перегляду скасовують 83% програм Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).… Читати більше
У День народження Кобзаря на війні загинув 25-річний співробітник НПП "Тузлівські лимани" скульптор з Одещини… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.