Новини

На Дніпропетровщині ученицю вигнали з класу на День святого Миколая, бо мама не здала гроші

В одній зі шкіл Дніпропетровської області вчителька виставила шестирічну ученицю за двері, поки в класі святкували День святого Миколая.

Про це повідомляє 5 канал.

За словами матері школярки, першокласницю Дашу вчителька виставила з класу ще до закінчення уроків. Коли жінка прийшла за дитиною до школи, дочки серед однокласників не знайшла.

«Даша мені сказала, що вона була в коридорі і хотіла зайти в клас, але не змогла, тому що в клас вже зайшов святий Миколай і двері були закриті. Вчителька просто вирішила залишити її на вчителя фізкультури», – сказала мати дівчинки.

Жінка розповіла, що святкування дня святого Миколая оплатили з фонду класу. За її словами, вона з вересня здавала на зошити, дезінфектори і штори. Мати дівчинки вирішила, що цього повинно вистачити і на святкування, тому робити черговий внесок відмовилася.

«Я здала до всіх фондів, я брала участь всюди по максимуму. Все, що я здаю, стосується тільки дитини і тільки школи. Гроші були витрачені на вчителя», – сказала вона.

Мати дівчинки поскаржилася в місцевий відділ освіти, тому що вчителька і директор від конфлікту відсторонилися.

«Я не маю права нічого вам говорити, єдине скажу: я ні в чому не винна. Я не виставляла. Не треба мене питати, до побачення», – сказала журналістам вчителька першого класу Голубовської школи Світлана Булава.

За словами директора школи, будь-які фонди і внески в школі заборонені і конфлікту немає.

«Тут був запрошений Миколайчик святий, зі сторони, виходить. При ньому були і медична книжка, допуск, маска, ну, як потрібно, все за рекомендаціями. І ось на цього Миколайчика, вони ж відмовилися від нього. Це була особиста ініціатива батьків поза школою», – сказав директор школи Сергій Сторожук.

У відділі освіти територіальної громади заявили, що в конфлікті розбиратиметься спеціально створена комісія, а вчителю загрожує догана.

Повертатися в школу після того, як її виставили за двері, першокласниця Даша вже не хоче. Батьки в розпачі, бо перевести дитину в іншу установу не можуть: Голубовська школа – одна на кілька сіл.

Свіжі дописи

  • Новини

Рубіо вважає, що від переговорів у Саудівській Аравії залежатиме відновлення допомоги Україні

Держсекретар США Марко Рубіо, який прибув у понеділок до Саудівської Аравії на переговори з українською… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Почему стоит купить планшет Айпад вместо ноутбука: 5 причин

Apple iPad работают на базе «ноутбучных» процессоров Apple M с передовым быстродействием, эффективным охлаждением и… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Боснійський письменник пожертвував свій гонорар за книгу для ЗСУ

Боснійський та хорватський письменник Мілєнко Єрґович, член PEN Bosnia and Herzegovina, передав на ЗСУ гонорар… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Влада Данії заявила про готовність відправити своїх військових в Україну

Данія готова направити свої миротворчі сили до України, якщо це буде необхідно для досягнення перемир’я або мирної… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

У Львові показували п’єси, які піднімають тему домашнього насильства

Благодійний фонд “Запорука” спільно з Театром Лесі Українки організували мистецьку подію – перформативні читання “Голос… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

У Києві протягом трьох днів зафіксували п’ять температурних рекордів

У столиці з 7 по 9 березня зафіксовані п’ять температурних рекордів. Про це повідомила Центральна… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.