fbpx
Сьогодні 16/01/2021 02:11
18:35 25 Гру 2020

У Києві створять перше офіційне кладовище для домашніх улюбленців та центр захисту тварин

У Києві з'явиться надсучасний Центр захисту тварин та офіційне кладовище для домашніх улюбленців.

Таке рішення ухвалили на пленарному засіданні Київської міської ради 24 грудня.

Планується створити універсальний заклад, який вміщатиме в собі ветеринарну клініку із сучасним устаткуванням, притулок для котів та собак.

Також згідно з програмою, передбачено будівництво першого муніципального кладовища для домашніх тварин. Це, у свою чергу, сприятиме дотриманню встановлених санітарно-епідеміологічних вимог у місті.

"Програма покликана покращити санітарний та епідеміологічний стан міста в цілому. Наша мета – виконати важливі завдання, пов'язані з гуманним поводженням з тваринами в нашому місті. Загалом ми зможемо допомогти нашим притулкам, в яких перебувають більше 5 тисяч тварин. Кошти на потреби притулків, забезпечення кормами та необхідними медикаментами будуть виділені вже цього року", – зазначив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Олексій Кулеба.

З важливого, програма передбачає продовження стерилізації бездомних котів та собак, підтримку опікунства над безпритульними тваринами та створення публічного простору для власників тварин. Йдеться про належну інфраструктуру для вигулу та тренувань собак, встановлення комплексів для прибирання за твариною "Собача вбиральня".

Разом з тим, передбачені просвітницькі заходи та соціальна реклама, щоб зменшити кількість випадків жорстокого поводження з тваринами.

Загалом потреба в коштах на реалізацію заходів міської цільової програми на 2020-2022 роки становить 185,7 млн грн, із яких кошти бюджету столиці – 183,7 млн грн.

Рішення підтримали 103 депутати Київради.

Рубрика:
Київ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Тверезий сьогодні

Чим би божевільні не тішились. Коли проблем немає можна і місце на могилці купити та друзям розказувати, як відвідуєш кота чи собаку похаваного - додаткові понти. Та коли пандемія, війна, криза, в таке лише божевільні граються, піруючи в час чуми. Предків б своїх так памятали і шанували, згадували ніж до котів, собак і хомяків ходити з вигаданої релігією зоофільства. Все таки інколи корисно викидати людей на безлюдний острів пожити місяць.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: