fbpx
Сьогодні 15/01/2021 16:32
20:09 23 Гру 2020

НБУ призначив директора департаменту фінмоніторингу

Національний банк України (НБУ ) за результатами конкурсного відбору призначив на вакантну посаду директора Департаменту фінансового моніторингу Олексія Бережного.

Про це повідомляється на сайті НБУ.

Департамент фінансового моніторингу входить до блоку "Пруденційний нагляд", що підпорядковується заступнику голови НБУ Ярославу Матузці за вертикаллю підпорядкування.

До сфери відповідальності Бережного належатиме: регулювання та нагляд у сфері фінансового моніторингу за діяльністю суб'єктів первинного фінансового моніторингу, визначених законодавством з питань фінансового моніторингу; організація і здійснення валютного нагляду за банками, філіями іноземних банків, іншими фінансовими установами, національним оператором поштового зв'язку, які отримали ліцензію на здійснення валютних операцій; методологічне та методичне забезпечення виконання банками, філіями іноземних банків, небанківськими фінансовими установами завдань та обов'язків суб'єкта первинного фінансового моніторингу.

"Олексій Бережний детально знає напрямок фінансового моніторингу НБУ, адже уже очолював цей департамент раніше. Він має налагоджену ефективну комунікацію з учасниками ринку та з іншими відповідальними за цей напрям державними органами – насамперед Державною службою фінансового моніторингу України. Суттєвий досвід роботи в українських банках дає йому розуміння практичних питань, що виникають в учасників фінансового ринку щодо імплементації нового AML-законодавства, а також шляхів їхнього вирішення", – прокоментував призначення Бережного Матузка.

У Нацбанку Бережний пропрацював майже 10 років. У 2014-2015 роках він очолював Департамент фінансового моніторингу.

У 2003-2012 роках працював в Нацбанку на різних керівних посадах, зокрема, очолював напрями запобігання використанню банківської системи для легалізації кримінальних доходів та фінансування тероризму, фінансового моніторингу, банківського регулювання та нагляду тощо.

Також Бережний обіймав посади заступника міністра фінансів та заступника міністра із закордонних справ, працював у посольстві України в США.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: