Новини

Арахамія сказав, що медичний канабіс можна легалізувати без відповідного закону Ради

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зазначає, що питання легалізації медичного канабісу наразі можна вирішити без ухвалення відповідного закону, а актами Кабінету Міністрів. 

Про це Арахамія розповів на пресконференції у вівторок.

"Там уже майже все готове. Ми чекали на зміну міністра ветеранів, у них теж є позиція… Ми вирішили, що можемо без законопроєкту, а актами Кабміну, фактично, розв'язувати це питання. Так званий червоний рецепт існує. Червоний рецепт – це всі ці опіати, вони йдуть за червоним рецептом. Додати просто в список цей всі ліки, які потребують хворі на онкологічні захворювання, а також інші захворювання", – сказав депутат.

Арахамія уточнив, що йдеться про розширення списку таких препаратів медичним канабісом іноземного виробництва і тестування цього протягом трьох-чотирьох місяців.

"Якщо це не викликає, а я вважаю, що це не буде викликати проблем, то тоді вже можемо розглядати в парламенті питання локалізації, тобто виробництва цих ліків на території України, а поки що можуть виконувати цю мету імпортні препарати", – зазначив Арахамія.

Він додав, що відповідне рішення може бути ухвалене до Нового року або в середині січня.

Свіжі дописи

  • Новини

Поведінка у надзвичайних ситуаціях: на порталі “Дія.Освіта” став доступним освітній серіал від ДСНС 

Освітній серіал від експертів Державної служби з надзвичайних ситуацій про те, як діяти у надзвичайних… Читати більше

Sunday February 2nd, 2025
  • Новини

У британській розвідці зазначають, що росіяни передчасно повертають своїх поранених солдатів на війну в Україну

Цілком ймовірно, що поранені російські військовослужбовці повертаються до виконання бойових завдань в Україні із незагоєними… Читати більше

Sunday February 2nd, 2025
  • Новини

Зеленський заявив, що ППО й достатня кількість протиракет – обов’язкова умова наближення миру

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що протиповітряна оборона та достатня кількість протиракет є обов’язковою умовою… Читати більше

Sunday February 2nd, 2025
  • Новини

Міноборони для бойових бригад закупило 80 вантажівок українського виробництва

Для бойових бригад Міністерство оборони закупило повнопривідні вантажні автомобілі від українського виробника, які будуть використовувати… Читати більше

Sunday February 2nd, 2025
  • Новини

У столиці Грузії сталися сутички між протестувальниками та поліцейськими: затримали лідерів опозиції

У Тбілісі у неділю, 2 лютого, біля торгового центру Tbilisi Mall розпочалася антиурядова акція на… Читати більше

Sunday February 2nd, 2025
  • Новини

У Львові з вулиць почали евакуйовувати покинуті автівки: у чому рішення

Із вулиць Львова розпочали евакуацію занедбаних автівок, які порушували благоустрій міста. Станом на 31 січня… Читати більше

Sunday February 2nd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.