fbpx
Сьогодні 16/01/2021 00:49
11:17 22 Гру 2020

В ОП пройшло перше засідання Ради для розвитку малого бізнесу: будуть шукати рішення проблем підприємців

фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 582/2020 "Про Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва" та затвердив її положення.

Згідно з документом, цей консультативно-дорадчий орган при президентові України створюється з метою сприяння налагодженню взаємодії органів державної влади й суб'єктів малого підприємництва та їхніх громадських об'єднань, передає Офіс президента.

Головою Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва Зеленський призначив заступника керівника Офісу президента України Юлію Свириденко. Вона повинна у п'ятиденний строк внести пропозиції щодо персонального складу Ради.

Сьогоднів в ОП відбулося перше засідання Ради. Участь у ньому взяв керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Він представив свого нового заступника – Юлію Свириденко, яка координуватиме роботу новоствореної ради.

Єрмак закликав учасників максимально швидко організувати роботу органу та в короткі строки опрацювати пропозиції й підготувати рішення щодо розв'язання проблемних питань малого підприємництва. Ці пропозиції будуть передані для розгляду Національній раді реформ при президентові України.

За його словами, є проблеми, які потребують негайного вирішення, а є питання на перспективу, зокрема впровадження новацій, діджиталізація послуг тощо.

Голова Ради з питань сприяння розвитку малого підприємництва Юлія Свириденко зазначила, що персональний склад Ради доопрацьовується й буде невдовзі затверджений.

"Важливо, що це початок широкого діалогу із залученням підприємців зі всіх областей. І головне, що ми почуємо реальну економічну – незаполітизовану – проблематику, яка дасть нам змогу ініціювати відповідні зміни до законодавства й напрацювати їх разом з депутатами, щоб були ухвалені відповідні законопроекти чи відповідні постанови Кабміну", – зазначила вона.

Заступник голови Виконавчого комітету реформ Олександр Ольшанський зауважив: "Хочемо почути пропозиції, у першу чергу від ФОПівських організацій, які уособлюють мале та мікропідприємництво в Україні. Ми хочемо послухати, що їх не влаштовує в існуючій системі".

За словами Свириденко, в Україні близько 1,8 млн малих підприємців, тому дуже важливо почути їхні реальні проблеми та допомогти їх вирішити.

"Рада буде працювати як дорадчий орган в Офісі Президента на регулярній основі. Ми кожного місяця будемо збиратися для того, щоб дивитися, чи є в нас прогрес. Я думаю, що в такому постійному діалозі ми зможемо напрацювати реальні рішення, які допоможуть розвитку тих, хто самозайнятий", – резюмувала вона.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Обєктив

Малий бізнес є різним. Хіба з "слуги" не народу не знають проблем? Чи олігархи їх з Ради в готель тільки пускають?

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: