Фото: facebook.com/grishyn
Фото опублікував у Facebook Сергій Грішин.
Фото: facebook.com/grishyn
На фото видно, що електроопори пошкодили автомобілі. На шляхопроводі утворився затор з проспекту Валерія Лобановського до вулиці Олени Теліги.
Через інцидент затримується рух тролейбусів №22, 27, 30 42.
На місці працює поліція. У зв'язку з падінням стовпів лінії електропередач на рух обмежено у напрямку метро «Дорогожичі».
Мер міста Віталій Кличко вже відреагував на ситуацію.
"Друзі! Щодо ситуації, що трапилася на Шулявському шляхопроводі. Замовник будівництва – КП "Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд міста Києва" – звернувся із заявою до поліції. Також звернувся до правоохоронних органів і я. Зараз експерти та оперативно-слідча група на місці встановлюють причини падіння опор. Та обстежують інші опори на мосту.
Однозначно головна відповідальність – на генеральному підряднику, який відповідає за якість робіт.
Я переконаний, що правоохоронні органи повинні оперативно встановити причини інциденту – щоб винні понесли відповідальність!", – написав він у телеграм.
У мережі викладають фото та відео події:
Фото: facebook.com/grishyn
У лютому 2017 року Шулявський шляхопровід частково обвалився і в липні 2018 року Київська міська державна адміністрація затвердила проєкт його реконструкції. Згідно з ним, вартість робіт — трохи більше 830 мільйонів гривень.
Роботи з демонтажу старого мосту почалися в березні 2019 року. У жовтні встановили основну частину шляхопроводу над проспектом Перемоги. Того ж місяця вартість реконструкції перевищила мільярд гривень. За словами Віталія Кличка, вартість будівництва мосту залишилася тією ж, але «ми не розраховували, що нам доведеться переносити колектор і теплову мережу, розташовані біля мосту».
В жовтні 2019 року суд зобов'язав НАБУ розслідувати закупівлю КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» послуг по реконструкції Шулявського шляхопроводу на суму один мільярд гривень у підрядників – ТОВ «Північно-Український будівельний альянс», ТОВ «Укрбуд Інвест» і ТОВ «Укрбуд Девелопмент». У заяві про вчинення злочину йдеться, що глава КМДА Віталій Кличко через закупівлю сприяв в отриманні вигоди Максиму Микитасю.
Зазначимо, що за дорожньо-транспортну галузь на посаді заступника голови КМДА відповідає колишній керівник «Київавтодору» Олександр Густєлєв. «Київавтодор» фігурував у кримінальних провадженнях щодо розкрадання коштів, зокрема під час капремонтів мостів. Також Густєлєв єдина відповідальна особа, яка уникнула звільнення після руйнування Шулявського мосту, хоча саме його вимагала звільнити професійна спільнота.
За даними руху «Чесно», станом на березень 2020 року, вартість реконструкції наблизилася до двох мільярдів гривень.
7 лютого в різних містах Словаччини та за її межами знову почалися акції протесту проти уряду словацького… Читати більше
Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче провести зустріч зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським… Читати більше
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під… Читати більше
На Харківщині запрацювали два нові регіональні офіси «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого… Читати більше
За півтора року роботи українського морського коридору було перевезено 100 мільйонів тонн вантажів у 53… Читати більше
У 2025 році на програму виробництва та закупівлі зброї передбачено рекордний бюджет — щонайменше 739… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.