Новини

Україна та ЄС обговорили наслідки анексії Криму Росією

Україна та ЄС обговорили наслідки анексії Криму і Севастополя Росією.

Яе передає Зовнішня дипломатична служба ЄС, Європейський союз та Україна надали оновлену інформацію про свою політику щодо Криму і Севастополя, включаючи обмежувальні заходи, і схвалили дипломатичні зусилля, спрямовані на відновлення суверенітету й територіальної цілісності України в межах її кордонів, передає Інтерфакс.

Крім того, Україна представила концепцію "Міжнародної кримської платформи".

"Також порушили питання співпраці на міжнародних форумах і питання міжнародного права. Було наголошено на серйозному погіршенні ситуації з правами людини на півострові, при цьому міжнародним організаціям і правозахисникам і раніше відмовляли у доступі. Обидві сторони також обмінялися думками про ситуацію у сфері безпеки й зростаючої мілітаризації півострова з боку Російської Федерації", – йдеться в повідомленні.

Водночас у ЄС нагадали про свою політику невизнання анексії.

"ЄС не визнає і не визнаватиме незаконної анексії Кримського півострова Російською Федерацією. Він, як і раніше, прихильний повному здійсненню своєї політики невизнання", – наголошується в прес-релізі.

Зустріч відбулася на рівні високопоставлених офіційних осіб Європейської служби зовнішніх дій і Європейської Комісії, а також представників української адміністрації.

Свіжі дописи

  • Новини

У Львові для медиків запрацював найсучасніший в Україні симуляційний центр: у чому рішення

У Львові 26 лютого відкрили один із найсучасніших симуляційних центрів для медиків, де студенти зможуть… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Фінляндія замовить у своїх компаній продукцію для України на €660 мільйонів

Міністерство оборони Фінляндії запустило нову програму підтримки України, орієнтовану на замовлення у власного оборонно-промислового комплексу. … Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Сили ППО збили 90 ударних дронів рф, ще 72 – локаційно втрачені

У ніч на четвер, 27 лютого, російські війська запустили по території України 166 ударних дронів… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Адміністрація президента США припиняє понад 90% виплат від USAID

Адміністрація глави Сполучених Штатів Дональда Трампа заявила, що припиняє понад 90% допомоги іноземним державам з… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

Генштаб: на фронті минулої доби війська рф найчастіше атакували Покровський та Новопавлівський напрямки

На фронті за минулу добу відбулося 110 бойових зіткнень, російські загарбники намагаються захопити Покровськ –… Читати більше

Thursday February 27th, 2025
  • Новини

February in Ukraine: a glimpse through Rubryka’s lens

Rubryka showcases a compelling collection of photographs depicting life in Ukraine during February, a month… Читати більше

Thursday February 27th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.