fbpx
Сьогодні
18:07 14 Гру 2020

В Україні запустили першу СЕС для освітлення дороги

На 405-ому кілометрі автотраси Одеса-Київ встановили першу в Україні сонячну електростанцію, яка забезпечує живлення зовнішнього освітлення на ділянці дороги поряд із селом Знам'янка Одеської області.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Одеській області.

Наступним етапом робіт буде монтаж ще одного комплексу автономного освітлення на 406 кілометрі траси.

"На автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса, км 405 встановили першу сонячну електростанцію для живлення зовнішнього освітлення. Станція забезпечує освітлення ділянки дороги біля с. Знам'янка, на якій знаходиться розворот та початок крутого підйому. Нові ліхтарі живляться від сонячної енергії, що відповідає сучасним вимогам екології та економії ресурсів", – йдеться у повідомленні.

💡Альтернативна енергетика – вже на дорогах Одеської області!📍На автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса, км 405 встановили першу сонячну електростанцію для живлення зовнішнього освітлення. Станція забезпечує освітлення ділянки дороги біля с.Знам'янка на якій знаходиться розворот та початок крутого підйома. Наступним етапом робіт буде монтаж ще одного комплексу автономного освітлення на 406 кілометрі М-05 Київ – Одеса.🌅Нові ліхтарі живляться від сонячної енергії, що відповідає сучасним вимогам екології та економії ресурсів. Сонячна електростанція складається з трьох трекерів із фотоелектричними модулями, встановлена потужність яких – 36 кВт. Трекери змінюють своє положення в залежності від того, в якій точці небосхилу знаходиться сонце. Панелі збирають сонячну енергію, а батареї її накопичують. Все працює в автономному режимі. Із заходом сонця автоматично запалюються ліхтарі.☑️Всього було встановлено 48 батарей, 120 сонячних панелей, 3 трекера-конструкції для панелей і 30 ліхтарів. Також було встановлено генератор, який включається, якщо протягом 3-4 днів тримається похмура погода.☝️Освітлення на сонячних батареях може успішно пропрацювати до 100 000 годин. Сучасні моделі такого обладнання мають захист від корозії, пилоутворення, а також атмосферних опадів і температурних перепадів.

Posted by Служба автомобільних доріг в Одеській області on Monday, December 14, 2020

Сонячна електростанція складається з трьох трекерів із фотоелектричними модулями, встановлена потужність яких – 36 кВт. Трекери змінюють своє положення залежно від того, в якій точці небосхилу перебуває сонце. Панелі збирають сонячну енергію, а батареї її накопичують. Все працює в автономному режимі. Із заходом сонця автоматично запалюються ліхтарі.

Всього було встановлено 48 батарей, 120 сонячних панелей, 3 трекера-конструкції для панелей і 30 ліхтарів. Також було встановлено генератор, який включається, якщо протягом 3-4 днів тримається похмура погода.

Зазначається, що освітлення на сонячних батареях може успішно пропрацювати до 100 000 годин. Сучасні моделі такого обладнання мають захист від корозії, пилоутворення, а також атмосферних опадів і температурних перепадів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: