fbpx
Сьогодні 21/01/2021 17:35
16:05 13 Гру 2020

У ТКГ пояснили, як рішення Міжнародного суду щодо Донбасу вплине на Росію

Фото Reuters

Міжнародний кримінальний суд погодився розслідувати агресію Росії проти України.

Представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш пояснив, як це вплине на Росію, пише "Україна 24".

"Це звичайна практика для міжнародних судових інстанцій. Наша влада зробила багато того, щоб заплутати ситуацію агресії з Росією. Тому що наше керівництво в 2014 році пішло на пряме порушення законодавства про оборону України, не було введено військовий стан, як це передбачає закон. І у нас і сьогодні де-юре немає війни з Росією, що дуже ускладнює наші взаємини з міжнародними організаціями, навіть з ООН, де ми говоримо про агресію, але фактично не зверталися за визнанням цієї агресії", — сказав він.

За словами Гармаша, рішення суду може змінити дипломатичний фон між Росією та Україною.

"Для мене початок цього розслідування — це дуже позитивний крок в тому сенсі, що в ході "мінських" переговорів Росія завжди позиціонувала себе як посередник. І зараз, коли буде розглядатися справа в Міжнародному суді, то можна буде говорити про те, що не може бути посередником той суб'єкт, з яким Україна судиться за якраз міжнародну агресію. Мені здається, це серйозно змінить навіть дипломатичний фон не тільки в "мінських" переговорах, а взагалі дипломатичний фон у відносинах України та Росії", — сказав він.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

18 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Вот в первую очередь пусть канада,сша,австралия и остальные выдадут украинских национал-фашистов которые сбежали и прячутся там послеВОВ! А потом берутся за беринчиков ,парасюков и остальной биомассой! От их перебейте а потом можете кивать на Россию! От вашего гавканья все равно толку нет!

2

Як могла влада 14-18 років оголосити війну, воєнний стан, коли розпалювали війну приватні збройні злочинні угрупування з РФ, а не відкритий наступ армії РФ? Де були докази, що то війна? І де були докази, що війну веде саме влада РФ, а не розпалюють і залучають до збройного конфлікту російські приватні злочинні угрупування, що так і було, де були докази, що саме влада РФ їх посилає робити в Україні війну, а не лізуть вони в приватному порядку?

3

ты дебил?

4
oracle tudor

Дурак Гармаш! Зеленский обладает удивительным свойством окружать себя проходимцами и дилетантами. Введя военное положение (необходимо указать причину) в 2014 г. потеряли бы и Киев тоже. Зеленский -дурак , но не лох, поэтому собрал дураков со всей Украины и они встречаются на каждом шагу.

5

165 країн світу ратифікували всі необхідні сатисфакції, щоб мати право переслідувати злочинців будь-якої країни світу, навіть тих, які не ратифікували, як було з німецькими злочинцями 2-ї світової, які також не ратифікували РП та не визнавали Нюрнбергского процесу, що не заважає й досі знаходити їх і судити, і будуть до скінчення віків, так як строк давності військових злочинів не має закінчення, і судять країни, які ратифікували для цього все, - просто людей, злочинців, а не країну, яка не ратифікувала

6

Стаття дилетантська в усіх відношення, і у відношенні до України, і до РФ..

7

Звинувачення влади України 2014-2018 років абсурдне, бо конкретно ще невідомо в той час, що то було, з виду не було видно, що це відкрита війна, а закидання, не зрозуміло ким, чи то владою РФ, чи приватними групами з РФ спеців розпалення військового конфлікту, то як можна було відкрито звинувачувати владу РФ у широкому воєнному наступі, коли це ще не можливо було доказати, були лише влази в Україну приватних військових груп, без посвідчень, що вони військові РФ.

8
Михаил

Для ЗЕфилитиков пойдёт. Они и не такое хавают.

9

скорее сойдет для порохоботов, зебобикам по кую

10

Рубрика не перекручивайте информацию. МУС собирается расследовать преступления с разных сторон. Но дело в том, что этот суд не имеет силы ни над РФ, ни над Украиной, ибо первые не только не ратифицировали Римский статут, но и отозвали под ним свою подпись, а вторые не ратифицировали его, а значит не присоединились к нему и не признали его. Мало того, геополитические большие игроки вообще не признают этот суд.

11

добавлю,что в итоге будут отлавливать и сажать ублюдков с добробатов и "активистов", а также майдаунов,пусть радуются

12

165 країн світу ратифікували всі необхідні сатисфакції, щоб мати право переслідувати злочинців будь-якої країни світу, навіть тих, які не ратифікували, як було з німецькими злочинцями 2-ї світової війни, які також не ратифікували РП і не визнавали Нюрнбергского процесу, що не заважає й досі знаходити їх і судити, і будуть до скінчення віків, так як строк давності військових злочинів не має закінчення, і судять країни, які ратифікували для цього все - просто людей-злочинців, а не країну, яка не ратифікувала ..

13
українець

та НІЯК воно не вплине і ХЕРАКУ вам майДАУНИ на рило

14

Не тільки не "українець", - ВОРОГ УКРАЇНИ.

15
Гость

Ты не украинец , ты свинособака манкуртская. А по тому твое мнение украинцев не интересует

16

майдаун? радуйся попадеш в Европу, правда на кичу

17

Ворог воно Україні, а не українець..

18

а с каких это пор рагули стали украинцами

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: