У Кабміні прокоментували вердикт Венеціанської комісії щодо КСУ

Українська влада вже частково врахувала висновок Венеційської комісії щодо розв'язання конституційної кризи в Україні, яка виникла через скасування антикорупційного законодавства рішенням Конституційного суду (КСУ).
Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.
"Прозвучав і продовжує звучати заклик до парламентарів – врахувати висновок Венеційської комісії. Він вже частково врахований, зокрема в законопроєкті, який стосується відновлення системи електронного декларування. Тут Венеційська комісія підтвердила, що не може бути окремого законодавства для суддів, закон єдиний для всіх. Його мають виконувати навіть судді", – наголосила віцепрем'єрка.
За її словами, "це очевидна річ, але важливо, що Венеційська комісія теж підтвердила це".
"А що стосується змін до реформування КСУ, то висновки Венеційської комісії ляжуть в основу тих законопроєктів, які парламент, уряд і президент напрацьовуватимуть спільно", – додала Стефанішина.
Венеційська комісія відповіла на запит Зеленського: Перевірка декларацій суддів не суперечить міжнародним стандартам.
У Верховній Раді пропонують ухвалити окремим законом особливості складання НАЗК протоколу про адміністративні правопорушення щодо суддів і суддів Конституційного Суду.
Нагадаємо, що у Раді зареєстрували законопроект, що відновлює повноцінну роботу НАЗК.
Раніше глава НАЗК заявив, що президент має ветувати компромісний закон про брехню в деклараціях. 4 грудня Верховна Рада прийняла компромісний законопроєкт 4460-д. Він відновлює кримінальну відповідальність за умисне декларування недостовірних відомостей та умисне неподання декларації, але не передбачає позбавлення волі за такі дії.
Для того, щоб зрозуміти, що таке суддя, в Україні, потрібно прослідкувати його шлях до омріяного крісла, від вузу, до помічника судді, адвоката, прокупрора, коли на їхніх очах і з їхньою участю, беруться і даються і за це нічого немає.. Там він гартується, як стійкий хабарник, з вірою у свою особливість, непогрішність та не підзвітність. Згадані рішення ксу виходять із вищесказаного.
А що за людина цей судья?:-)
Довічний хабарник.
Пані Стефанішина "не помітила", що основною тезою вердикту веницианскої комісії є посил про обов'язковість виконання рішень Конституційного Суду. А саме не бажання президента, уряду і, перш за все, ВРУ швидко виконати Рішення КСУ від 27.10.2020 № 13р / 2020 послужило причиною виникнення так званої конституційної кризи.