"Зараз у нас 62 198 ліжок, виділених під COVID-19, з них 33 606, тобто 54%, забезпечені киснем. Але, зрозуміло, що ця ситуація відрізняється від регіону до регіону", – сказав Степанов.
Він додав, що проблеми із забезпеченням кисню вирішуються шляхом збільшення кисневих точок в лікарнях.
Степанов також прокоментував звернення до МОЗ громадянки з Миколаївської області щодо забезпечення киснем Доманівської лікарні.
За його словами, зараз 59% COVID-ліжок в Миколаївській області забезпечені киснем, зокрема в Доманівській лікарні, якої стосувалося звернення, є 16 точок з підведеним киснем і 20 концентраторів, тобто 34 ліжка з 75 ліжок.
В Адміністрації Дональда Трампа запевняють, що не збираються припиняти всю міжнародну допомогу, проте вона повинна… Читати більше
Вибори в Україні дуже важливі, але вони можуть відбутися лише після закінчення гарячої фази війни… Читати більше
5 лютого в Україну завітав з візитом міністр закордонних справ Великобританії Девід Леммі, який анонсує… Читати більше
У лютому 2024 року онлайн-медіа “Східний Варіант” запустило гарячу лінію “HelpPrint” для надання інформаційної допомоги… Читати більше
У ніч проти 5 лютого війська рф атакували Україну 2 балістичними ракетами, 104 ударними безпілотниками… Читати більше
Президент США Дональд Трамп підписав низку важливих указів, що стосуються Близького Сходу, зокрема політики щодо… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.