Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав в інтерв'ю "Українській правді", також повідомляють джерела "УП" в уряді.
Шмигаль: "Я анонсую так, що ці заходи будуть загалом схожими на ті, які були під час карантину вихідного дня. Звичайно, якісь будуть трохи жорсткіші, якісь трошки м'якіші, тобто ми врахуємо ті особливості і, скажемо, ті знання, які все-таки вже отримали протягом цих шести днів карантину. Ми врахуємо особливості такого зимового, канікулярного періоду, і також десь попробуємо сумістити ті можливості, які дають зимові канікули, з тою необхідністю, яка є при запровадженні такого розриву епідеміологічного ланцюжка".
За словами Шмигаля, жорсткий карантин має тривати від 15 до 21 дня, щоб призвести до розриву ланцюжка у поширенні коронавірусу.
Попередньо, його планують розпочати в період від 2 до 10 січня.
Передбачається, що в цей період буде заборонено:
Відповідно до проєкту постанови, яка є в розпорядженні LB.ua, локдаун введуть наступного року – з 8 по 25 січня.
"Триває обговорення. Рішення буде у другій половині дня", – повідомив LB.ua один із представників влади.
Ще одне обізнане з ситуацією джерело підтвердило інформацію. "Все правильно, дискусія відкрита. Сьогодні визначимося точно", – сказав співрозмовник.
Згідно з пропозиціями, карантин, запроваджений до кінця року, продовжується до 28 лютого 2021 року.
Під час локдауну з 8 січня по 25 січня забороняється:
Товари та послуги першої необхідності:
Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватись зі здійсненням адресної доставки замовлень.
З 11 січня по 21 січня рекомендовано за можливості встановити дистанційний режим роботи. При цьому про обмеження роботи громадського транспорту в проєкті постанови не йдеться. Передбачається, що залишаться чинні заборони на перевезення кількості людей, більшої від числа сидячих місць.
Постанова також продовжує чинний карантин, введений до 31 грудня, до 28 лютого. Додатково до обмежень пропонується заборонити діяльність культових споруд та приміщень, пристосованих під молитовні потреби, за умови їх наповненості більше 50% передбачених стаціонарних місць для сидіння; релігійні заходи без стаціонарних місць для сидіння та на відкритому повітрі, які не забезпечують дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.
Заборонено приймання відвідувачів до кінотеатрів та закладів культури та інших суб'єктів діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50% місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому кінозалі або залі.
Заборонено приймання відвідувачів музеїв, виставок, галерей тощо, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 10 кв. метрів приміщення.
А от громадським закладам на годину подовжили час роботи, до 23-ої, проте розрахункові операції заборонені з 22-ої.
Сили оборони України продовжують зберігати "буфер" в Курській області. Це застерігає території Сумської та Харківської… Читати більше
Житель Курахового, що на Донеччині, Олег опинився в заручниках росіян після того, як вони захопили… Читати більше
У Віварії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького завершили капітальний ремонт хірургічного блоку, який… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський направив генерал-майора Михайла Драпатого для керівництва оперативно-стратегічним угрупованням військ «Хортиця» в… Читати більше
Україна та Молдова підписали угоду, за якою в обох країнах взаємно визнаватимуть дипломи про освіту та… Читати більше
В окупованому росіянами Рубіжному, що в Луганській області, функціонують лише чотири таксофони, окупанти відключили мобільний… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.