Сьогодні
18:59 29 Лис 2020

Знай наших: Підгрушна увійшла до топ-10 спринту на етапі Кубка світу з біатлону

29 листопада відбулася жіноча спринтерська гонка на етапі Кубка світу з біатлону в Контіолахті (Фінляндія).

Про це пише ДТ.

Україну представляли Юлія Джима, Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Віта Семеренко і Дар'я Блашко.

Гонку виграла шведка Ханна Оберг. Найкращою з українок стала Олена Підгрушна, яка фінішувала 10-ю.

1. Ханна Оберг (Швеція) – 21.01,4 (0+0)

2. Марті Ульсбю-Ройселанн (Норвегія) – +23,9 (0+0)

3. Кароліне Кноттен (Норвегія) – +37,8 (0+0)

10. Олена Підгрушна (Україна) – +1.07,4 (1+0)

41. Валентина Семеренко (Україна) – +1.52,2 (0+1)

50. Дар'я Блашко (Україна) – +2.08,1 (0+2)

60. Юлія Джима (Україна) – +2.24,0 (1+1)

71. Віта Семеренко (Украна) – +2.45,6 (1+1)

Нагадаємо, що новий біатлонний сезон буде складатися з десяти етапів, а чемпіонат світу пройде в словенській Поклюці.

У цьому сезоні не відбудуться спочатку заплановані етапи в Естерсунді, Ансі, Рупольдінгу і Пекіні. Замість них пройдуть здвоєні етапи в Контіолахті, Хохфільцені, Оберхофі та Нове-Мєсто. Останній етап відбудеться в Холменколлені з 16 по 21 березня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.