fbpx
Сьогодні
18:25 23 Лис 2020

У Зеленського розповіли про шляхи подальшого розвитку законодавства у сфері правосуддя

Фото: УНІАН

Під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Андрія Смирнова відбулося засідання робочої групи з питань розвитку законодавства про організацію судової влади Комісії з питань правової реформи.

Про це пише Офіс Президента.

У зустрічі також взяли участь: голова Комісії, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас, голова парламентського Комітету з питань правової політики Андрій Костін та інші народні депутати; голова Верховного Суду Валентина Данішевська, голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко, голова Ради суддів України Богдан Моніч, заступник міністра юстиції України Олександр Банчук, представники міжнародних проектів та організацій.

Було наголошено, що ця робоча група має стати єдиним консолідованим центром обговорення та напрацювання шляхів подальшого розвитку законодавства у сфері правосуддя.

Залученість до діалогу всіх учасників процесу, представників усіх гілок влади та міжнародних експертів дасть змогу почути їхнє бачення ситуації та знайти оптимальне консенсусне рішення, зазначив Андрій Смирнов.

Члени робочої групи погодилися якнайшвидше завершити роботу над концепцією удосконалення законодавства про судоустрій, статус суддів, судочинство й суміжні правові інститути та подати її на розгляд Главі держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Об"єктивний

Щоб правосуддя було справедливим потрібно змінити усі процесуальні кодекси і ввести матеріально-фінансову відповідальність суду перед стороною у справі за: незаконне зволікання відкриття провадження у справі, незаконну відмову у відкритті провадження у справі, за порушення процесуальних строків, за порушення суддею норм матеріального права, за прийняття незаконного рішення. Якщо цього не зробити нічого не зміниться.

2

Слабенька стаття, "представники міжнародних проектів та організацій", "та інші народні депутати". Комісію покликана вирішувати найбіль серйозну проблему для кожного українця, хотілося б знати що в комісії не представники укр мафії а якісь нормальні люди

3

Слабенька стаття, "представники міжнародних проектів та організацій", "та інші народні депутати". Комісію покликана вирішувати найбіль серйозну проблему для кожного українця, хотілося б знати що в комісії не представники укр мафії а якісь нормальні люди

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: