fbpx
Сьогодні
10:21 12 Лис 2020

Bolt інвестує в розвиток екологічного транспорту в Європі, надаючи в прокат 130 тис. нових електричних самокатів і велосипедів

Наступного року компанія Bolt збирається запустити прокат електросамокатів і електровелосипедів у понад 100 містах Європи. Також планується збільшити кількість електросамокатів в Києві й наступного сезону запустити сервіс у декількох містах України.

Bolt інвестує понад 100 мільйонів євро в розвиток мікромобільності та виробництво власного електротранспорту. Компанія планує стати найбільшим оператором із прокату легкого електротранспорту в Європі.

За останні місяці послуга прокату легкого електротранспорту стала доступною в 45 містах 15 країн світу, зокрема в Україні, Швеції, Франції та Португалії. Компанія Bolt також стала першою транспортною платформою в Європі, яка об'єднала в одному додатку сервіси райд-хейлінгу, прокату електровелосипедів і електросамокатів.

"Наші міста страждають від напруженого трафіку, викидів вуглекислого газу і перевантаженості вулиць через припарковані авто. Ми віримо, що майбутнє міського транспорту за сервісами райд-хейлінгу та прокату електросамокатів, велосипедів й іншого легкого транспорту. Сьогодні вже немає гострої необхідності купувати власне авто. Але при переході на електричні засоби мікромобільності найбільшим обмежувальним фактором є ціноутворення. Незважаючи на це, вже наступного сезону ми раді надати доступні електросамокати й електровелосипеди ще більшій кількості країн Європи, включаючи Німеччину і Великобританію. Bolt ― найбільша європейська мережа райд-хейлінгуб тож це дає можливість пропонувати користувачам кращі ціни, розподіляючи витрати між напрямами бізнесу", ― коментує генеральний директор і співзасновник Bolt Маркус Вілліг.

"Через погіршення стану міської екології з'явилася потреба у нових засобах пересування. Електросамокати й електровелосипеди можуть стати екологічною альтернативою авто, якої так потребують сучасні міста України. Мікромобільність ― загальносвітовий тренд, який ми продовжимо розвивати в нашій країні. А високий попит на послуги прокату електросамокатів у Києві підтверджує правильність поставленої нами мети", ― говорить керівник напряму прокату електросамокатів Bolt в Україні Антон Мілка.

Нагадаємо, що в 2019 році компанія Bolt заявила про довгострокову екологічну ініціативу "Green Plan", спрямовану на зменшення екологічного сліду компанії. А в серпні 2020 року платформа Bolt першою в Україні запустила послугу з прокату електросамокатів. Сервіс з'явився в Києві та викликав неабиякий інтерес у користувачів. Запуск прокату електросамокатів в Україні став ще одним кроком на шляху до виконання довгострокової стратегії "Green Plan".

Для сервісу прокату компанія Bolt розробила власну модель електросамоката. Електросамокати Bolt мають модульну конструкцію і тому легко піддаються ремонту. Вони повністю придатні для вторинної переробки. Такі самокати використовуються у всьому світі.

У вересні 2020 року компанія Bolt оголосила про намір до кінця року перейти на безвуглецеве виробництво своїх електросамокатів. Компанія також планує прибрати з атмосфери більше вуглекислого газу, ніж виділяється при виробництві та експлуатації таких електросамокатів. Для реалізації цієї мети Bolt планує підтримувати проєкти з відновлюваної енергетики: вітроенергетики, сонячної енергетики тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: