18:57 08 Лис 2020

"Шахтар" обіграв "Динамо" з рахунком 3: 0

Фото Reuters

Донецький «Шахтар» обіграв київське «Динамо» в дев'ятому турі Української Прем'єр-ліги з футболу. Матч у Києві завершився з рахунком 3:0 на користь донеччан.

Про це пишуть ДН.

На 34-й хвилині поєдинку рахунок відкрив Жуніор Мораес після невдалої гри 18-річного голкіпера «Динамо» Руслана Нещерета.

В кінці першого тайму з поля був вилучений капітан «Динамо» Сергій Сидорчук за грубу гру проти Віктора Корнієнко. Спочатку арбітр Катерина Монзуль показала «динамівцю» жовту картку, але після перегляду повтору змінила рішення.

«Шахтар» подвоїв перевагу на 66-й хвилині. Тарас Степаненко пробив здалеку і м'яч рикошетом від Маркоса Антоніо влетів у ворота.

Через 6 хвилин Алан Патрік зробив рахунок розгромним.