Вона померла 4 листопада 2018 року у лікарні, напередодні її облили сірчаною кислотою.
На будівлі Нацполіції у Херсоні активісти вдруге за день повісили табличку: "Вулиця Катерини Гандзюк. Тут, на жаль, працюють співучасники вбивства".
Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?".
Громадський активіст Микола Виговський уточнив у Facebook, що вперше табличку розмістили прямо біля входу в Головне управління Національної поліції, проте її швидко зняли.
На Поштовій площі зібрались сотні людей. Вони зачитували цитати Гандзюк, згадували її принципову позицію, а також вимагали гідного розслідування справи, повідомляє 24 канал.
Акцію вирішили організувати саме на Поштовій площі, адже там на одній з будівель є стінопис на честь пам'яті Катерини Гандзюк.
На стіні намальована сама активістка та написана її цитата.
Під стінописом запалили свічки та поклали квіти.
Мешканці Одеси приєдналися до акції "Два роки без Каті: замовники досі не покарані". Люди зібралися біля пам'ятника Дюку де Рішельє, що в центрі міста, аби вшанувати пам'ять загиблої два роки тому Катерини Гандзюк, пише Суспільне.
За словами співорганізатора акції Олега Борея, про вбивство Катерини Гандзюк не можна забувати, адже подібне може трапитися з кожним: від громадських діячів до звичайних громадян.
"Для нас є небайдужа історія херсонської активістки. Минуло вже два роки з її смерті, і винні досі не всі покарані. Слідство досі триває, і ми не можемо просто так спускати всю цю історію. Відповідно, ми сьогодні разом з усією Україною вшановуємо її пам'ять," — поділився Борей.
Голова "Автомайдану" Віталій Устименко наголосив, що вважає "не зовсім адекватним", що винні у вбивстві Катерини Гандзюк "продовжують свої політичні кар'єри". Устименко додав, що справа нападу на херсонську активістку далека від свого завершення.
"Тут ключове питання — притягнення до відповідальності всіх фігурантів справи. На лаві підсудних зараз один замовник. Усе це відбувається у наш час. На таких як Катя мала будуватися держава та наше суспільство", — додав Устименко.
За підрахунками організаторів, до акції пам'яті долучилися приблизно 20 людей.
У Харкові, неподалік від обласного управління Нацполіції, з'явилося графіті з портретом і цитатою Гандзюк.
Ввечері харків'яни вийшли до стіни з графіті на акцію пам'яті та запалили свічки.
Вшанувати пам'ять Каті Гандзюк на вулицю Чернишевського, 14 (навпроти Муніципальної галереї) прийшли близько 20 людей, пише Суспільне.
Учасники акції встановили біля стіни проектор і організували показ документального фільму про справу Каті.
За словами організаторів, мета акції – привернути увагу до розслідування злочину, який за два роки не просунулося ні на крок.
Делегація Міноборони на чолі із заступником міністра оборони України Анатолієм Клочком взяла участь в засіданні… Читати більше
16 листопада відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра закордонних справ Японії Такеші Іваї,… Читати більше
Британське підприємство з виробництва артилерії відкриє новий гаубичний завод. Цей крок направлений на збільшення підтримки… Читати більше
Міністерство оборони України ініціювало важливі зміни у системі забезпечення військовослужбовців під час лікування та реабілітації. Завдяки ухваленій Кабінетом… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський у межах підготовки Плану стійкості провів нараду щодо одного з пунктів… Читати більше
Із тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької та Херсонської областей в Україну вдалося повернути ще 15… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.