fbpx
Сьогодні 02/12/2020 02:53
18:35 26 Жов 2020

Microsoft опублікувала результати дослідження про досвід віддаленої роботи підприємств в Європі

Фото unsplash.com

Компанія Microsoft спільно з KRC Research, Boston Consulting Group і доктором Майклом Парком з Wharton School, провела опитування серед 9 тисяч співробітників і керівників бізнесу в 15 країнах Європи, щоб дізнатися про їхній досвід віддаленої роботи та їхні очікування на майбутнє.

Нове дослідження, проведене на замовлення Microsoft, дає розуміння того, як компанії можуть найкращим чином підтримувати й розвивати навички співробітників, оскільки віддалений і змішаний режим робочого дня стає "новою нормою". В ході опитування, проведеного в серпні, 9 тисяч керівників і співробітників великих підприємств в Європі відповіли на питання про їхній досвід віддаленої роботи з початку пандемії, а також їхнє уявлення про майбутнє.

Microsoft віддалена робота

Дослідження показало, що керівники й працівники не хочуть повертатися до колишніх способів ведення бізнесу після закінчення пандемії. Однак через відмову від роботи в офісі з 9 до 18 багато команд відчувають себе менш згуртованими. В результаті індивідуальна продуктивність працівників зростає, але ми спостерігаємо зниження рівня інновацій і креативності.

Microsoft віддалена робота

Керівники бізнесу зосереджені на тому, щоб комбіновані технології працювали ефективно. 95% керівників відзначили важливість зміни методів роботи своїх компаній, щоб зробити їх більш інноваційними та гнучкими.

Microsoft віддалена робота

Нижче наведені ключові факти дослідження:

  • Торік тільки 15% компаній мали гнучкий робочий графік, а зараз так працюють 76%.
  • 9 з 10 бізнес-лідерів (88%) очікують більш гнучкого графіка роботи в довгостроковій перспективі.
  • Працівники хотіли б проводити приблизно одну третину (31%) робочого тижня за межами традиційного офісу.
  • Керівники бізнесу бачать переваги як в продуктивності, так і в ефективності гнучкого робочого графіка: 82% менеджерів відзначають, що продуктивність їхньої компанії залишилася на тому ж рівні або навіть підвищилася в міру переходу людей на віддалену роботу, а 56% бачать переваги економії витрат при такій роботі.

Найбільший виклик, з яким компанії стикаються при переході до гнучкого графіка роботи, пов'язаний не з технологіями, а з підтриманням згуртованості команди. Три основні проблеми співробітників при віддаленій роботі: підтримка належних умов праці, командний дух і подолання віддаленості, що зростає. Ще 39% керівників відзначають, що їм важко створити сильну і єдину культуру в команді, а 61% здається, що вони не навчилися ефективно делегувати та розширювати можливості віртуальних команд.

Microsoft віддалена робота

"Для багатьох бізнесів їхня звичайна повсякденна реальність була заснована на традиційній офісній обстановці. Тому багатьом співробітникам складно швидко адаптуватися до нового способу віддаленої роботи. Це також стосується менеджерів і керівників, які стикаються з проблемою не тільки забезпечення виконання основних бізнес-цілей в умовах підвищеної невизначеності, а й забезпечення згуртованості й залученості своїх команд у важкі часи", — коментує Сара Фішер, генеральний менеджер відділу кадрів в Microsoft EMEA.

Microsoft віддалена робота

Спільно з Boston Consulting Group, KRC Research і доктором Майклом Парком з Wharton School, Microsoft розробили рекомендації для роботодавців, які прагнуть розкрити весь потенціал віддалених команд та команд зі змішаним робочим графіком. Дослідження було проведено на 15 європейських ринках, в ході якого було опитано близько 9000 менеджерів і співробітників великих компаній (більше 250 співробітників), середній розмір вибірки — 600 респондентів у кожній країні (500 співробітників і 100 менеджерів).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: