Про це повідомляє "Голос" у Фейсбуці.
"Правду про Василя Стуса не сховати! І навіть рішення суду щодо книги «Справа Василя Стуса» на користь Медведчука не здатне це зробити. «Голос» завжди стоятиме на боці правди і справедливості. Тому ми закупимо 100 книг про Стуса для шкіл та бібліотек", – йдеться у повідомленні.
Після рішення Дарницького суду Києва, який заборонив поширювати книгу Вахтанга Кіпіані про Василя Стуса весь наявний тираж книги розкупили.
«Книг уже немає в наявності, усі розкупили за лічені хвилини», — повідомила «Бабелю» представниця видавництва Vivat Катерина Аврамчук.
За її словами, загалом у продажу було близько 20 тисяч книг. Останні розкупили після рішення суду. Аврамчук каже, що продані екземпляри у покупців не вилучатимуть.
Сьогодні Дарницький районний суд Києва частково задовольнив позов народного депутата Віктора Медведчука проти видавництва Vivat та історика і журналіста Вахтанга Кіпіані про заборону видання і поширення книги «Кримінальна справа Василя Стуса».
Медведчук подав до суду на автора книги про Стуса Вахтанга Кіпіані наприкінці серпня 2019 року. Він заперечує 9 епізодів з книги та вимагає заборонити її розповсюдження.
«Справа Василя Стуса» вийшла у видавництві Vivat у 2019 році. Книга містить документи з архіву колишнього КДБ УРСР про резонансну справу поета Василя Стуса, покази свідків, листи поета з тюрми, спогади його рідних та друзів. Медведчук був призначений державним адвокатом Стуса, коли його в 1980 році заарештували вдруге.
У Петрополі Запорізької області відкрилася підземна школа: вона стала п’ятим безпечним освітнім простором у регіоні,… Читати більше
Глава кремля володимир путін неявно визнав Президента України Володимира Зеленського легітимним главою держави та "майбутнім… Читати більше
“Тиждень турботи”. Понад 1000 українських дітей дізналися від Морквинки, як взаємодіяти з людьми з інвалідністю… Читати більше
У молдовській столиці Кишиневі з нагоди третіх роковин початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну відбулося… Читати більше
Україна готується до перемовин зі Сполученими Штатами Америки, які відбудуться у п'ятницю, 28 лютого. Про… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Гнатова з посади Командувача Об’єднаних сил ЗСУ. Про це стало… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.