fbpx
Сьогодні
13:53 10 Жов 2020

Українці лідирують серед е-резидентів, які відкрили в Естонії фірму

Серед е-резидентів найбільше підприємств в Естонії відкрили громадяни України.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на портал ERR.

У перше півріччя в Естонії було зареєстровано понад 6200 е-резидентів. Це майже на чверть менше, ніж у той же період минулого року (близько 8300), йдеться в огляді, підготовленому компанією RIA.com Marketplace. Нижчі цифри пояснюються пандемією коронавірусу.

Програма е-резидентства дозволяє реєструвати в Естонії комерційні об'єднання. Найбільш активно такою можливістю користуються громадяни України. Якщо минулого року вони зареєстрували в Естонії понад 800 підприємств, то в цьому – 1071.

"В Естонії немає корупції, і тут можна вести бізнес по-чесному. Це один з основних факторів, що змушують українців реєструвати тут свої підприємства. Крім того, програма дозволяє вести бізнес з будь-якої точки світу. В Естонії також немає прибуткового податку на реінвестований прибуток", – перерахував причини інтересу українців до програми е-резидентства член правління RIA.com Marketplace Артем Уманець.

У п'ятірку найактивніших засновників фірм в Естонії за програмою е-резидентства також увійшли німці (1043 підприємства), росіяни (959 підприємств), турки (748 підприємств) і французи (729 підприємств).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

І що воно дає простій українській людині, пенсіонеру, інваліду, діабетчику, дитині, школяру, родині загиблого в АТО.......????

2
Николай Федорович

В стране системно и настойчиво реализуется план по резкому снижению материального уровня малообеспечнных слоев населения: пенсионеров, семей с несовершеннолетними детьми, работников с малыми доходами и т.д. Целью данного плана является уменьшение количества неплатежеспособного населения, физическая расчистка территории. В условиях планомерного сокращения рабочих мест, у каждого из нас есть только одна возможность выживания - создание для своей семьи надежного, законного, простого, передаваемого по наследству семейного предпринимательства. Опытные предприниматели под эгидой надежной и успешной Системы готовы принять вас в свои ряды, всесторонне помочь в развитии вашего дела. Входите в моих круг друзей на Фейсбуке и задавайте вопросы.

3
Гість

Ідєальний варіант:

Всє громадянє україни - предпрініматєлі.

У всєх прібуткі. Всє богатиє. Даже те, что исчьо в утробє матєрі, дівідєнди получают.

В бюджете ежегодно огромнєйший профіціт.Соціальниє парограми на 50 лєт напірод уже разрєшени.

У створєння внутрєннєго і ..........внєшнєго.............. валового продукта вовлєкаются все новиє і новиє

ФОПи, ТОВи, ПАТи.

Страна с Єльдорадо.

І головне, головне....: кацапи вмирають від заздрості та усвідомлення своєї немічності.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: