fbpx
Сьогодні
10:02 10 Жов 2020

Кабмін пропонує, щоб тарифи на "комуналку" формувала місцева влада

Кабінет Міністрів України схвалив законопроєкт, який передає повноваження встановлювати тарифи на низку комунальних послуг від НКРЕКП (Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг) до органів місцевої влади.

Таке рішення було ухвалено на засіданні 9 жовтня.

Як пояснив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повноваження з формування тарифів на теплову енергію, гарячу воду, водопостачання і водовідведення повністю передадуть на місця. На сьогодні вони формуються НКРЕКП.

"Цей законопроєкт приймається на виконання чергового структурного маяка, затвердженого меморандумом із Міжнародним валютним фондом. Тобто Уряд виконав всі свої зобов'язання за програмою співпраці з МВФ, у яких були дедлайни цього року", – зазначив він.

За НКРЕКП залишаться повноваження з ліцензування господарської діяльності тільки з виробництва теплової енергії на АЕС, ТЕЦ, ТЕС, а також когенераційних установках та встановлення тарифів на виробництво теплової енергії відповідними підприємствами.

Законопроєкт ще має проголосувати Верховна Рада України.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

9 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

Кабмін взагалі вже відмежовується від головної соціальної функції для забезпечення населення, та скидає все це на рівень містечкових князьків, порушуючи соціальну справедливість, при якій одна і та ж сама склянка води з під крану повинна коштувати для громадян однаково в будь якому місці країни, як і інші, життєво необхідні засоби для фізіологічного підтримання життя, то нащо тоді і така вся та центральна влада з усім тим державним баластом для громадян.

2
Гість

Так, бо це спровокує тільки соціальну напругу, та вимушену міграцію до більш соціально орієнтованих місць, замість того, щоб на державному рівні обмежувати мародерські апетити олігархатих монополістів в комунальній сфері по всій країні.

3
Гість

Якби ж так можно було, вільно переїхати жити туди, де в громаді будуть найнижчі тарифи, та це тільки фантастика в наших умовах, яку лише спотворює така влада, яка вже ні за що не хоче відповідати за наші ж податки.

4
Гість

Це у них така боротьба з пандемією вірусу, де головним засобом дезінфекції є вода, на якій тепер наживуться місцеві бариги.

5
Гість

Так що б вже і скільки тут не казали а цей Урод тупо собі зробить своє, зі своїми "слугами уроду".

6
Гість

Це просто - "суки народу"

7
Гість

Ага, МВФ ще каналізацією у нас не займалося, це просто центральна влада хоче вже від всього відмовитися, аби тільки задарма їсти наші податки.

8
Гість

І до чого тут МВФ, якщо це внутрішні справи країни по забезпеченню своїх громадян доступними засобами для фізіологічних потреб, це тільки доводить неспроможність такої влади, яка всі соціальні гарантії держави скидає на місцевих пройдисвітів, бо громадяни обирають лише місцеву владу, а не власників водоканалів, які і диктують ці тарифи місцевій владі.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: