Фото: ОПУ
Глава Української держави ознайомив Прем'єр-міністра з безпековою ситуацією на Донбасі, подякував за незмінну підтримку з боку Великої Британії суверенітету й територіальної цілісності України.
Під час переговорів співрозмовники підкреслили важливість спільних дій у подоланні найсерйозніших викликів, з якими сьогодні стикається світ, а саме: наслідків пандемії коронавірусу та глобальної кліматичної кризи. Борис Джонсон наголосив, що Велика Британія стоїть на позиції, що кожна країна має одержати вакцину, коли її буде створено. Володимир Зеленський зазначив, що Україна має потужності для масового виробництва й очікує виготовлення вакцини.
Фото: ОПУ
Додатково Президент розповів британському Прем'єр-міністру про проекти та реформи, які впроваджує Україна для підняття економіки. Зокрема, він поінформував про «Велике будівництво», «інвестиційну няню», коли держава захищатиме інвесторів та допомагатиме з імплементацією їхніх проектів в Україні, а також про банківський закон та розвиток сільськогосподарської галузі.
«Україна відома як один із найбільших постачальників сільськогосподарської продукції у світі. У нас Велика Британія зможе купувати сільськогосподарську продукцію високої якості за привабливими цінами», – зазначив Володимир Зеленський.
Було обговорено необхідність покращення торговельних відносин. Прем'єр-міністр Великої Британії зауважив, що підняття рівня товарообігу між обома країнами стоїть високо на порядку денному.
Володимир Зеленський та Борис Джонсон наголосили на важливості стратегічного партнерства та розвитку двосторонніх відносин.
Президент України запросив Прем'єр-міністра Великої Британії відвідати нашу країну з офіційним візитом.
Україна зі Сполученими Штатами Америки веде перемовини про угоду щодо рідкісноземів. Керівник Офісу президента зазначив,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський розповів, що Сполучені Штати продовжують надавати Україні допомогу, нічого не зупинено.… Читати більше
Солдати російської федерації, ймовірно, розстріляли українських військових, яких взяли в полон у Курській області. У… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський заявив про готовність піти зі своєї посади в обмін на мир… Читати більше
Президент Володимир Зеленський у зв'язку з третьою річницею повномасштабного вторгнення рф дає пресконференцію, яка проходить… Читати більше
Глава ГУР Кирило Буданов заявив, що вірить в закінчення війни в Україні в 2025 році,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.