fbpx
Сьогодні 20/10/2020 06:36
10:31 07 Жов 2020

Разумков запевнив, що підстав для перенесення місцевих виборів в Україні немає

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголошує, що перенесення місцевих виборів неможливе.

"Перенесення місцевих виборів у моєму розумінні, як голови Верховної Ради України, неможливе, тому що законних підстав для зміни часу проведення виборів немає", – пояснив він в ефірі одного з телеканалів, повідомляє прес-служба ВР.

"Вибори мають відбутися "за будь-якої погоди" 25 жовтня 2020 року, як це й заплановано, бо всі процеси запущені", – наголосив Разумков.

Він зазначив, що єдиним винятком може стати указ президента України про введення надзвичайного або воєнного стану після рішення РНБО.

"Наступним кроком Верховна Рада або схвалює, або не схвалює таку пропозицію щодо перенесення виборів. Сподіваємося, підстав для цього не буде", – наголосив він, додавши, що наразі таких ініціатив до ВР не надходило.

Разумков, відповідаючи на запитання журналістів, зазначив, що введення надзвичайного стану може бути лише на 30 або 60 днів, вибори можуть бути відстрочені на цей час.

"Скасувати проведення виборів немає об'єктивної можливості, оскільки це норма Конституції", – наголосив голова парламенту й додав, що потрібно робити так, щоб була можливість провести вибори на всій території держави.

Разумков також зазначив, що Верховна Рада зробила все для того, щоб вибори відбулися. "Ми спостерігатимемо за виборами й намагатимемося зробити їх цілком прозорими, чесними і, як і інші органи, в рамках своїх обов'язків виконуватимемо цю функцію".

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

8 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
точно

ГАНЬБА україні ЗА ТРИКРАТНО ПОГРАБОВАНІ ПЕНСІЇ В ПЕНСІОНЕРІВ!!! ЗЕ-бандитів НА НАРИ!!! ХАЙ ЗНИКНЕ ТАКА бандитська україна, ЯК РОСА НА СОНЦІ, ЗА ТРИКРАТНЕ ПОГРАБУВАННЯ НАШИХ МІЗЕРНИХ ПЕНСІЙ!!!!!!!

2
Гість

злодій разюмков це КРАДУЧИЙ ПЕНСІЇ хуєсос з ЗЕЛЕНСЬКИМ ШУТОМ ПІДОРАСТОМ лалала!

3
пенсіонери

їбаний підор клоун ЛОХ зеленський йди нахуй з своїми слюгою разюмковим сральними непотрібними нам твоїми дебільними новинами а спочатку поверни нам зеленський підорр нам трикратно обкрадаємі в нас пенсії тобою жид підорний а потім про наваляні новини пездітимеш крадучий зе-підор вонючий!!!! (((Голодного соловя навальними байками не нагодуєш зе-падло)))!!!!

4
точно

а чому в україні ще й досі трикратного кадія пенсій не скинули? майдауни ви гдє? ви гірше за киргизів і білорусів! а зелені жидо-брехливі крадущі віхрі враждєбні вєют над нами, а дорнувате бидло 72% сопучи терпить...

5
Иван Барабан.

Зароботок от которого Порошенка это гибель народа. А почему он так настойчиво и с упором стал воровать с таким темпом большие деньги и переводить за кордон. Да потому что Украина скоро станет не Европейской страной а рабами США ! Вопрос Зеле, или ты президент Украины или ты лох и ушол на..... .

6
точно

а чому в україні ще й досі трикратного кадія пенсій не скинули? майдауни ви гдє? ви гірше за киргизів і білорусів! а зелені жидо-брехливі крадущі віхрі враждєбні вєют над нами, а дорнувате бидло 72% сопучи терпить...

7
Николай Федорович

Дополнительный заработок, который со временем может стать основным. Законность, обучение
и поддержка, этичные и дружелюбные отношения в коллективе. Несколько вариантов ведения дела - от пассивного, индивидуального до лидерского. В случае выхода из проекта нет финансовых, моральных и других потерь. Выход может быть полным или частичным. Исходная информация - https://sevenreasonswwd.blogspot.com

8
пенсіонери

Клоун-брехун ЗЕлупа, де посажений крадій пенсій хряк порошенко?
Народ України вас ЗЕ-злодіїв 100% покарає! "Якщо вкрав, а таки трикратно крадеш наші пенсії ти сука клоун зеленський, і це Факт - сядеш, якщо брав хабар (а таки крав і брав і крадеш пенсії) - сядеш разом з подєльніками хряком порошенком і чиновниками й зе-депутатами!!!"
Народ України вас ЗЕ-злодіїв 100% покарає! "Якщо вкрав, а таки трикратно крадеш наші пенсії ти сука клоун зеленський, і це Факт - сядеш, якщо брав хабар (а таки крав і брав) - сядеш разом з подєльніками хряком порошенком і чиновниками й зе-депутатами!!!"
В сраку їбане в ротяку хуяне зелупівське клоунське підорастне чмо! якого хуя трикратно крадеш наші пенсії зеленський підораст? йди нахуй клоунська ЗЕлупівська підорасина!
Це злочинний акт Зеленської жидо-банди трикратно крадущої пенсії в пенсіонерів з зачинщиком пограбування пенсій хряком парашенком". Народ України відреагував на клоуна Зеленського який дав команду трикратно красти наші пенсії! Зеленську крадущу пенсії жидівську банду клоунів з хряком порошенком пора винищувати вогнем!!!
бандити зе-підори яничари украли й крадуть далі кожного місяця наші трудові заслуженні пенсії! ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні зе-шлюхи-найманці проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози вам безкарно непройдуть!!
а про що стаття? Отамо зелупа пукнув, а отамо-о коза мекає, а корова на дорозі купу гівна наваляла.... А нам якось похуй на ці їбані поцріотичні фігові новини, коли клоун ЗЕлупай трикратно краде наші пенсії нам насрати на ваших поцріотів!
ще жоден жидьониш не воював не воює (гинуть лише словяни-українці одурманенні наймані за вкраденне бабло з пенсій жидами) і не загинув в цій непотрібній війні а сам ЗЕ-гавнокомандувач жидо-клоун сцикун зеленський і в армії не служив і не воював як і всі брехливі жидобандити-крадії!!

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: