fbpx
Сьогодні 20/10/2020 14:01
20:33 04 Жов 2020

Припинення вогню в Карабаху: Баку висунуло Єревану умову

Фото: tsn.ua

Азербайджан повернеться до режиму припинення вогню в Нагірному Карабасі, але за однієї умови. Вірменія повинна надати графік виведення своїх військовослужбовців з окупованих територій.

Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв у своєму відеозверненні до нації, яке транслював телеканал AzTV, пише РБК-Україна. 

Азербайджанський лідер пообіцяв всім біженцям та вимушеним переселенцям повернути контроль над Нагірним Карабахом.

"Вони думали, що ми погодимося з окупацією? Тепер ми виганяємо їх", – наголосив він.

Крім того, Алієв звинуватив у загостренні ситуації Вірменію та ряд країн, які "хотіли зберегти статус-кво" Нагірного Карабаху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

12 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

72%бидла і КРАДУЧИЙ ПЕНСІЇ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ШУТ ПІДОРАСТ лалала!

2
Гість

а чому в україні ще й досі трикратного кадія пенсій не скинули? майдауни ви гдє? ви гірше за киргизів і білорусів! а зелені жидо-брехливі крадущі віхрі враждєбні вєют над нами, а дорнувате бидло 72% сопучи терпить....

3
Гість

КРАДУЧИЙ ПЕНСІЇ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ШУТ ПІДОРАСТ лалала!

4
точно

КРАДУЧИЙ ПЕНСІЇ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ШУТ ПІДОРАСТ лалала!

5
точно

Жахлива трагедія - це бандитський клоун Зеленський який трикратно краде пенсії в пенсіонерів які помирають немаючи коштів на лікування й нормальне харчування!!!
Український народ упевнений, що трикратний крадій пенсій клоун Зеленський отримає імпічмент і сяде довічно на нари з хряком вальцманом до кінця каденції

6
пенсіонери

Клоун-брехун ЗЕлупа, де посажений крадій пенсій хряк порошенко?
Народ України вас ЗЕ-злодіїв 100% покарає! "Якщо вкрав, а таки трикратно крадеш наші пенсії ти сука клоун зеленський, і це Факт - сядеш, якщо брав хабар (а таки крав і брав і крадеш пенсії) - сядеш разом з подєльніками хряком порошенком і чиновниками й зе-депутатами!!!"
Народ України вас ЗЕ-злодіїв 100% покарає! "Якщо вкрав, а таки трикратно крадеш наші пенсії ти сука клоун зеленський, і це Факт - сядеш, якщо брав хабар (а таки крав і брав) - сядеш разом з подєльніками хряком порошенком і чиновниками й зе-депутатами!!!"
В сраку їбане в ротяку хуяне зелупівське клоунське підорастне чмо! якого хуя трикратно крадеш наші пенсії зеленський підораст? йди нахуй клоунська ЗЕлупівська підорасина!
Це злочинний акт Зеленської жидо-банди трикратно крадущої пенсії в пенсіонерів з зачинщиком пограбування пенсій хряком парашенком". Народ України відреагував на клоуна Зеленського який дав команду трикратно красти наші пенсії! Зеленську крадущу пенсії жидівську банду клоунів з хряком порошенком пора винищувати вогнем!!!
бандити зе-підори яничари украли й крадуть далі кожного місяця наші трудові заслуженні пенсії! ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні зе-шлюхи-найманці проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози вам безкарно непройдуть!!
а про що стаття? Отамо зелупа пукнув, а отамо-о коза мекає, а корова на дорозі купу гівна наваляла.... А нам якось похуй на ці їбані поцріотичні фігові новини, коли клоун ЗЕлупай трикратно краде наші пенсії нам насрати на ваших поцріотів!
ще жоден жидьониш не воював не воює (гинуть лише словяни-українці одурманенні наймані за вкраденне бабло з пенсій жидами) і не загинув в цій непотрібній війні а сам ЗЕ-гавнокомандувач жидо-клоун сцикун зеленський і в армії не служив і не воював як і всі брехливі жидобандити-крадії!!

7
Гість

КРАДУЧИЙ ПЕНСІЇ лох-ЗЕЛЕНСЬКИЙ ШУТ ПІДОРАСТ лалала!

8
Гість

Всі 12-міліонів Пенсіонерів з трикратно пограбованими пенсіями Хряком вальцма-поросенком Бажають цьому чму порошенку з клоуном зеленським-лохом Скорого Подихання в Величезних Муках !!!

9
Гість

ГАНЬБА україні ЗА ТРИКРАТНО ПОГРАБОВАНІ ПЕНСІЇ В ПЕНСІОНЕРІВ!!! ЗЕ-бандитів НА НАРИ!!! ХАЙ ЗНИКНЕ ТАКА бандитська україна, ЯК РОСА НА СОНЦІ, ЗА ТРИКРАТНЕ ПОГРАБУВАННЯ НАШИХ МІЗЕРНИХ ПЕНСІЙ!!!!!!!

10

«Вo всeм винoвата Poccия! Винoвата в нашей гражданской войне. Уничтoжение Poссии – требование истории и будущего Европы».

– Рамон Серано Суньер, министр иностранных дел Испании (1901 – 2003 гг.). .

-

. Это он о граждансской войне в Испании 30 гг ..

А теперь, - посмотрите на карту ! - Где Испания , а где россия ??. .-

- так называемый КОМИРТЕРН - никакой не левый , а россИМПЕРССКИЙ СПРУТ ! .!!!!!!!!!

И он НИКУДА НЕ ДЕЛСЯ !!, .!...... .

.. Счасс это называеться - -ГАЗПРОМ ! . .

как бы гусский мир.!.

11
Гість

КРАДУЧИЙ ПЕНСІЇ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ШУТ ПІДОРАСТ лалала!

12
точно

КРАДУЧИЙ ПЕНСІЇ лох-ЗЕЛЕНСЬКИЙ ШУТ ПІДОРАСТ лалала!

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: