Фото ОПУ
Про це він сказав LB.ua.
"Я не можу коментувати будь-які операції українських спецслужб, адже вони є секретними.
Офіс президента України візьме до уваги інформацію, яку було розповсюджено окремими ЗМІ та у соціальних мережах, про можливу причетність Служби безпеки України і ГУР МОУ та інших державних органів до процесуального документування появи російських найманців з числа громадян України на території Республіки Білорусь.
Однак очевидно, що версія про участь українських спецслужб у появі російських бойовиків-найманців в Білорусі напередодні виборів з'явилась не в Україні, а в російських ЗМІ, а саме – в російській "Комсомольській правді" 6 серпня.
Це виглядає як добре продумана та спланована дезінформаційна кампанія.
І дуже дивує, що деякі українські громадяни публічно розповсюджують саме цю версію подій.
Можна припустити, що деякі внутрішні сили також вирішили використати цю дезінформаційну кампанію проти України у власних цілях напередодні виборів.
А можливо, комусь дуже хочеться зірвати припинення вогню на Донбасі, яке триває з 27 липня, і за цей час ми не втратили у бойових діях жодного українського воїна.
Що стосується бойовиків, які брали участь у війні на Донбасі, то президент України Володимир Зеленський рішення керівництва Білорусі віддати їх Росії назвав дивним та неприйнятним в дружніх міждержавних відносинах. І Україна завжди буде робити усе від неї залежне, щоб військові злочини цих та інших людей були обов'язково покарані", – каже Єрмак.
Єрмака просили прокоментувати інформацію ЗМІ про те, що українські спецслужби готували операцію щодо затримання найманців, які воювали на Донбасі, однак вона зірвалася через витік інформації після наради у президента Володимира Зеленського.
Також керівника ОП спитали, чи відповідає дійсності інформація про те, що він пропонував перенести операцію через необхідність проведення переговорів з Росією щодо полонених. Єрмак відповів: "Ні. Звичайно, не відповідає".
На запитання, чи дійсно начальник ГУР Міноборони Василь Бурба вимагав, щоб усі учасники наради, на якій обговорювали спецоперацію, пройшли поліграф, Єрмак відповів: "Мені про це нічого невідомо. Але, переконаний, що це також не відповідає дійсності, і є частиною дезінформаційної атаки, мета якої – розкол українського суспільства".
Нагадаємо, що 14 серпня стало відомо, що "вагнерівці" повернулися до Росії. У РНБО це назвали "недружнім кроком стосовно України", що може негативно позначитися на відносинах двох держав.
Володимир Зеленський назвав видачу "вагнерівців" Росії несправедливим рішенням, наслідки якого будуть трагічними.
Глава Офісу президента Андрій Єрмак теж розцінив інформацію про нібито причетність українських спецслужб до появи і затримання російських бойовиків ПВК Вагнера в Білорусі як сплановану дезінформацію.
Зеленський прокоментував нібито "зрив" вагнерівської операції спецслужб України: Це маячня.
У Румунії волонтер зібрав рекордну суму для України після заяв Трампа про припинення військової допомоги… Читати більше
Для Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) Сполучених Штатів Америки розпочала постачати… Читати більше
6 березня на спеціальному засіданні Європейської ради в Брюсселі ухвалили підсумкове комюніке з пунктом щодо… Читати більше
У південній частині Атлантичного океану поблизу субантарктичного острова Південна Джорджія, який належить Великій Британії, найбільший… Читати більше
У Саудівській Аравії наступного тижня відбудуться переговори між делегаціями України та Сполучених Штатів Америки щодо… Читати більше
Вашингтон без вагань піде на запровадження санкцій проти російської енергетики, якщо це допоможе досягнути припинення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.