fbpx
Сьогодні 22/09/2020 16:07
16:20 15 Вер 2020

"Жодних винятків для жодної особи не буде" - в ОП прокоментували корупційний скандал довкола депутата "СН"

Як повідомив Офісу президента голова фракції "Слуга Народу" Давид Арахамія, народний депутат Олександр Юрченко, щодо якого у ЗМІ поширюють повідомлення про причетність до корупційних правопорушень, заявив про свій вихід із фракції правлячої партії.

Про це йдеться на сайті президента.

"Як частина команди президента України Володимира Зеленського вважаємо таке рішення доречним і сподіваємося, що пан Юрченко повною мірою співпрацюватиме з представниками Національного антикорупційного бюро України та Офісу Генерального прокурора, щоб встановити всі об'єктивні обставини.

Підкреслюємо, що курс президента України Володимира Зеленського на подолання корупції був виражений у реальних кроках уже з перших днів його каденції й досі триває".

В ОП нагадали, що 30 травня 2019 року, у перші тижні після інавгурації, президент доручив МЗС невідкладно поінформувати Раду Європи та ООН про законодавчі повноваження НАБУ здійснювати міжнародну співпрацю та пряму комунікацію з антикорупційними органами іноземних держав.

"Через відсутність політичної волі з боку попереднього президента України та з метою перешкоджання роботі НАБУ реалізація повноважень Бюро здійснювати міжнародну співпрацю блокувалася протягом п'яти років від дня створення цього органу. З політичної волі нового Глави держави у 2019 році були усунуті всі законодавчі та адміністративні перешкоди для повноцінної діяльності НАБУ. Запрацював і Вищий антикорупційний суд.

Такий підхід демонструє, що президент України Володимир Зеленський не толерує корупцію в будь-яких її проявах. Ким би не був підозрюваний у корупційних діяннях, антикорупційні органи можуть і повинні провести повне розслідування всіх обставин кожної справи. Інструменти для цього створені, діяльність антикорупційної інфраструктури забезпечена на сто відсотків.

Жодних винятків з цього правила для жодної особи у державі не було й не буде", – додали в Офісі президента.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

7 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
пенсіонери

Це злочинний акт Зеленської жидо-банди трикратно крадущої пенсії в пенсіонерів з зачинщиком пограбування пенсій хряком парашенком". Народ України відреагував на клоуна Зеленського який дав команду трикратно красти наші пенсії! Зеленську крадущу пенсії жидівську банду клоунів з хряком порошенком пора винищувати вогнем!!!

2
пролетарий

ВСЕ ЭТИ "СЛУГИ НАРОДА" , НАЧИНАЯ С 1991Г. И ПО СЕЙ ДЕНЬ, а так же члены их семей, обслуживающий персонал -( пособники), заслуживают смерть через повешенье на короткой петле... или газовые камеры...

3
пенсіонери

Пора оголошувати нову Народну Революцію проти цієї жидо-клоунської трикратно крадущої пенсії Зеленської жидо-банди і вішати за ноги вниз зе-рилом щоб іншим неповадно було обкрадати Народ України!

4
Гість

"жодних винятків" - нікого покарано не буде згідно постійних правил непокарання. Не так читаємо жарти чиновників.

5
точно

("Лукашенко повинен почути народ Білорусі")-каже клоун зеленський але сам бандит зеленський трикратно пограбованних пенсіонерів НЕ ЧУЄ!!! перш чим повчати таракана лукашаку, треба самому крадущому злодію зелупі навчитися слухати Український Народ ,а потім, повчати таракана як слухати!

6
точно

("Лукашенко повинен почути народ Білорусі")-каже клоун зеленський але сам бандит зеленський трикратно пограбованних пенсіонерів НЕ ЧУЄ!!! перш чим повчати таракана лукашаку треба крадущому злодію зелупі самому навчитися слухати Український Народ ,а потім, почати таракана!

7
Гість

точно
В сраку їбане в ротяку хуяне зелупівське клоунське підорастне чмо! якого хуя трикратно крадеш наші пенсії зеленський підораст? йди нахуй клоунська ЗЕлупівська підорасина!
точно
Це злочинний акт Зеленської жидо-банди трикратно крадущої пенсії в пенсіонерів з зачинщиком пограбування пенсій хряком парашенком". Народ України відреагував на клоуна Зеленського який дав команду трикратно красти наші пенсії! Зеленську крадущу пенсії жидівську банду клоунів з хряком порошенком пора винищувати вогнем!!!
точно
бандити зе-підори яничари украли й крадуть далі кожного місяця наші трудові заслуженні пенсії! ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні зе-шлюхи-найманці проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози вам безкарно непройдуть!!
точно
а про що стаття? Отамо зелупа пукнув, а отамо-о коза мекає, а корова на дорозі купу гівна наваляла.... А нам якось похуй на ці їбані поцріотичні фігові новини, коли клоун ЗЕлупай трикратно краде наші пенсії нам насрати на ваших поцріотів!
точно
ще жоден жидьониш не воював не воює (гинуть лише словяни-українці одурманенні наймані за вкраденне бабло з пенсій жидами) і не загинув в цій непотрібній війні а сам ЗЕ-гавнокомандувач жидо-клоун сцикун зеленський і в армії не служив і не воював як і всі брехливі жидобандити-крадії!!

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: