fbpx
Сьогодні
22:47 15 Вер 2020

Австрійський бізнес розповів про основні напрямки інвестицій в Україну

Фото: ОПУ

Представники австрійського бізнесу розповіли про основні напрямки інвестицій в українську економіку.

Про це пише Офіс Президента.

Зокрема, генеральний директор компанії Austrian Agricultural Cluster Герман Візер наголосив на важливості інвестицій у розвиток аграрного сектору. Він запропонував створити в Україні технічну сільськогосподарську школу для молодих фермерів.

"В Україні є земля з прекрасними ресурсами. Йдеться про те, щоб ви могли переробляти сільськогосподарські продукти на високоякісну продукцію і мали можливість експортувати її у світі", – наголосив Герман Візер.

Він закликав Президента України долучитися до реалізації цього проекту.

Також австрійський бізнес зацікавлений у втіленні інфраструктурних проектів в Україні. Спільні проекти у сфері дорожньої інфраструктури дадуть змогу, зокрема, знизити рівень смертності на українських автошляхах. Також обговорено проект імплементації системи дорожнього збору з метою фінансування будівництва доріг в Україні.

Представники австрійського бізнесу закликали розвивати спільні логістичні проекти. Також вони наголосили на важливості полегшення ведення бізнесу в Україні та розвитку системи "єдиних вікон".

Генеральний директор компанії Kronospan GmbH Давид Бреннер закликав вирішити проблемні питання деревообробки в Україні та унормувати законодавчі питання щодо експорту деревини.

"Ми сподіваємося, що ця реформа буде проведена з великим успіхом", – наголосив він.

За словами Давида Бреннера, в Україні необхідно продовжити боротьбу з нелегальною вирубкою лісів.

Голова наглядової ради Raiffeisen Bank International AG Йоганн Штробль зауважив, що банк активно працює на українському ринку.

"Ми дуже пишаємося тим, що в ці важкі часи працюємо в рамках державної програми кредитування "Доступні кредити 5-7-9%". Підтримка держави в цьому плані є дуже важливою", – зазначив він.

Йоганн Штробль наголосив, що банк особливо зацікавлений у стабільності роботи на українському ринку.

"Ті структурні заходи, яких вжито в Україні останнім часом, є просто зразковими. У такі важкі часи вдалося узгодити всі питання з МВФ і підтримувати плідні відносини", – сказав голова наглядової ради Raiffeisen Bank International AG.

Він особливо відзначив реформу юстиції, яка втілюється в Україні.

Представники австрійського бізнесу порушили питання реагування на виклики сьогодення. Особливу увагу, на їхню думку, варто приділити мінімізації впливу пандемії COVID-19 на двосторонні торговельні відносини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Відок

Господи, та скільки вже ж можна брехати!! Немає і не існує ніякої програми австрійського бізнесу для інвестування в Україну. Хіба що ота дрянь Райхфайзен, що лише мала свого часу австрійські гроші для старту. Та може ото ще школу для дурнів відкриють. Реально австріяки не збираються і центу вкладати в економіку України. В них працює "китайська політика": всі гроші мають працювати всередині держави, максимум в межах ЄС. Все інше - від лукавого.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: