Про гроші повідомив на брифінгу 11 вересня Андрій Іванов — директор фірми «Трансшип», до складу якої входить дочірнє підприємство «Краншип», що евакуйовувало судно, пише Укрінформ.
За 14 мільйонів вони загерметизували пробоїни корпусу танкера, відкачали близько 300 тонн піску та мулу, а також вирізали й видалили з борту аварійного судна до 50 тонн металоконструкцій. Потім танкер стабілізували і відбуксирували.
Нагадаємо, забрати танкер з берега вдалося лише 10 вересня, майже через рік після катастрофи.
Гроші тратили не державні. Профінансувати роботи згодилася приватна компанія «Бруклін-Київ».
На брифінгу 11 вересня повідомили, що вона сподівається компенсувати витрати коштом збуту металолому після розпилу танкера на території порту Чорноморськ.
Також згідно з чинним законодавством, керівники «Бруклін-Київ», а також держпідприємство «Адміністрація морських портів України», які забезпечили евакуацію, можуть звернутися за компенсацією до колишнього судновласника.
За даними YouControl, «Бруклін-Київ» зареєстрована в Одесі, працює з 2001 року, а її установчий капітал складає понад 2 млн грн. Основним видом діяльності є складування і зберігання.
Також компанія займається гуртовою торгівлею зерна, необробленого тютюну та кормами для тварин, обслуговує об'єкти та проводить електротехнічні й монтажні роботи.
Нагадаємо, у ніч 22 листопада 2019 року штормові хвилі зірвали з якоря танкер Delfi, який перебував в акваторії порту "Южний". Біля узбережжя Одеси судно сіло на мілину, членів екіпажу евакуювали. Судновласник кілька разів переносив терміни підйому танкера з мілини.
26 серпня 2020 року фахівці ТОВ "Краншип" поставили судно на рівний кіль.
Наприкінці серпня ДП "Адміністрація морських портів України" в особі Одеської філії АМПУ подала позов до власника танкера Delfi. Господарський суд Одеської області наклав арешт на судно і призначив на 23 вересня розгляд позову АМПУ про стягнення 2,4 млн грн з судновласника.
Українські розробники працюють над революційним AI-застосунком, який допоможе дітям, що не можуть говорити, висловлювати свої… Читати більше
Уже у лютому цього року може відбутися наступне засідання у форматі "Рамштайн": країни-партнери вже погодили… Читати більше
Petcube, провідна українська компанія у сфері технологій для домашніх тварин, анонсувала новий продукт — Petcube… Читати більше
Ви коли-небудь замислювались, чому деякі інтер'єри виглядають бездоганно організованими, ніби зійшли зі сторінок глянцевого журналу?… Читати більше
В погоне за передовыми технологиями не каждый готов выложить внушительную сумму за новенький смартфон от… Читати більше
Збройні сили України 5 січня 2025 року розпочали обмежену бронетанкову контратаку проти російських військ у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.