fbpx
Сьогодні 19/09/2020 15:35
08:44 09 Вер 2020

ООС: на Донбасі триває "тиша", двоє військових поранилися на міні

За минулу добу, 8 вересня, на Донбасі порушень домовленостей про припинення вогню не зафіксовано.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС

"За минулу добу, 8 вересня, на ділянках відповідальності українських підрозділів порушень домовленостей, які вступили в дію 27 липня 2020 року, не зафіксовано".

Зазначається, що підрозділи ОС постійно перебувають напоготові до адекватного реагування на будь-які зміни оперативної обстановки та підступних дій противника.

Вчора, під час проведення інженерних робіт в тилу наших позицій отримали бойове травмування від вибуху міни ПМН-2 двоє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил. Обом воїнам оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувальних закладів. Стан їхнього здоров'я задовільний.

Від початку поточної доби, 9 вересня, у смугах відповідальності наших бригад обстрілів з боку противника не зафіксовано.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

29 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

За кожного вбитого громадянина, захисника своєї країни, за кожну невинно вбиту дитину, за сльози матерів, ці кремлівськи нелюди з їх нацизмом ординського "руССкогомира" будуть відповідати до повного знищення і в міжнародному трибуналі, разом зі своїми виродками, як і тут такими кремлеботами, що від власного скаженства ще гавкають кремлівським блювотинням.

2
Объективно

Не надо так пафосно, АТО слёзы начнут капать! А вот за каждого убитого ребенка на Донбассе будут уничтожены сотни ваших захыснiкыв-карателей.

3
Гість

А такую мразь, как ты, просто сотрут с планеты и без пафоса вместе со всеми твоими кремлёвскими оккупантами как нацистских нелюдей за каждого убитого кремлёвскими фашистами ребенка, и это правда, от которой тут так и бесятся в своей бессильной злобе вот такие, как ты тут, тупорылые кремлеботы, прячась за своими дешевыми кличками.

4
Объективно

Краткость - сестра таланта, Митрофанушка кыiвський! Не тужься, слаб еще для диалога!

5
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

6
Гість

Кратко для кремлячих дебилов: пшол нахер, москалопитек смердючий, тратить тут на тебя ещё время, здохнешь и сам!

7
Гість

А кто сказал, что с бешенными собаками из подворотни ведут диалоги, их только пристреливают, а на лай моськалячих шавок и вовсе внимания не обращают, не льсти себе кремлебот недоразвитый, с недоразвитыми и не дискутируют, а только ржут над их упоротой тупорылостью, как они в бешенстве скулят в своих злобных слюнях.))))) Пшол, пёс смердючий к своим хазяевам, не долго таким осталось. Мараться об таких здесь и смысла нет.

8
Объективно

Придурок, бесишься ведь ты. Почитай твой рвотный сэлянськый текст, неуч!

9
Гість

Неуч здесь - ты, в каждом слове ошибки, даже на твоём мокшанско-ордынском, сам то почитай, но читать тебя видимо не учили, а только ляпать дерьмом, вот в нём и утонешь, выродок кремлёвский, и бесишься от этого тут сам, в собственном бессилии тупоголового москалопитека, что и видно здесь всем, лишь курам на смех, дебил ордынский.))) Продолжай смешить и дальше, пока совсем не утонешь в своём дерьме.)))

10
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

11
Гість

Та, як би воно тут не мочилося кип'ятком від власної сечі, а в ній і втопиться, бо вже давно вираховано, звідки ці кремлеботи, як зараз комп'ютерні технології дозволяють вирахувати і по таким їх нікчемним дописам, тому, хай чекає розплати, а витрачати тут час на це блювотиння тут - забагато честі для такого кремлівського лайна, хай ще погавкає, може від цього скоріше здохне і сам.)))

12
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

13
Объективно

" Гість 13:47 9 Вер та Гість 13:51 9 Вер " Два сапога - пара, но тупые как валенки. Это наследственность:"Не растут на ёлках апельсины!"

14
Гість

Воно ще й досі тут скавчить, навіть рахувати не вміє, скільки тут людей вже ржуть від того, як ця москаляча шавка тут скаженіє, бо і сам знає, що дебіл повний з його москалячим шовінізмом типових ницих кремлеботів, які вже генетично дегенерували з людей знову в бандерлогів.)) Тільки поржемо і далі з цього, бо щось казати таким бандерлогам немає навіть і сенсу.)))))

15
Объективно

Что-то не слышно смеха! Одно уныние и волчье завывание.

16
Гість

Ну це тові, волчара кремлівська, видніше, як ти тут завиваєш, а нам від цього тільки смішно бачити, як в тім "руськамірі" деградують вже до хробаків, такі як ти.)))))

17
Гість

Ха, оце дістали "об'єдефективного" москаля з 15.01, що і досі скаженіє, смішно навіть, як ця мерзота сама сюди перша лізе зі своїми провокаціями, і не згадуючи в якій школі його самого цьому вчили, мабуть в школі кегебе, а потім скавчить, як їй наступлять на хвоста, як і всі оті кремлівські виродки, та так буде з усіма кремлеботами, допоки вони не захлинуться від люті у власному лайні.

18
Объективно

Болваны! Вы в каких школах учились? Просто дико отвратительно читать ваши комментарии. Ни ума, ни фантазии! Тьфу, еще приснится!

19
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

20
Объективно

Зверства укрбандформирований на Донбассе будут учтены при вынесении приговоров укроподонкам, убивавшим мирных граждан. И накакой "весьмирснами" не воспрепятствует этому. Крым - яркий пример этому!

21
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

22
Гість

От такі виродки як ти ту зі смоіми кегебешно-енкеведистсько-феССбешними виблювами тільки і доводять, що всіх таких кремлівських нелюдей треба тільки ліквідовувати, як всесвітню заразу, кремлівську пандемію, що і буде зроблено, аби планета стала чистішою без такої погані.

23
Гість

Вот из-за таких "объедефективных" подонков, как ты, у нас и война с этими москалопитеками из кремлёвских нелюдей, а таких только уничтожают, как бешенных псов, и будут уничтожены все кремлёвские нацисты "руськага мира" вместе с их пособниками, что несут с собой войну всему миру, и международного трибунала этим фашистским нелюдям не избежать. Готовь и сам сухари, если до того раньше не подохнешь от бешенства на куче кремлёвского дерьма, которым здесь ляпаешь по ФСБешным штампам тупым кремлеботом в своей бессильной злобе, как кремлёвская шавка.

24
Объективно

Гонора поменьше, смiлывый! АТО со столбами будешь здороваться!

25
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

26
Гість

Рот закрыл свой помойный, выродок кремлёвский, а то и в унитазе утонешь вместе со своим мокшанским дерьмом!

27
Гість

Та воно ж так тут скаженіє це "об'єдефективне" від власної немічі з переляку, що скоро саме втопиться у власній сечі від цього, бо вся правда в тому, що цим кремлівським нелюдам немає і не буде вже місця на землі.

28
Гість

Та це ж той самий скажений тут кремлівський москалопітек, а що ще тут з такими виродками і розмовляти, бо скажені підлягають тільки ліквідації, де сидить ця сука кремлеботом, вже відомо, бо технології дозволяють, ото ж бо і здохне на купі лайна, а зараз навіть витрачати час на це лайно, не варто.

29
Объективно

Сцыкля, ты же будешь стенать:"А мене за що?", когда получишь по рогам. И "весьмирснами" даже и не подумает тебя защитить. Зато будет выражать озабоченность(что маловато дали по рогам).

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: