fbpx
Сьогодні
08:44 09 Вер 2020

ООС: на Донбасі триває "тиша", двоє військових поранилися на міні

За минулу добу, 8 вересня, на Донбасі порушень домовленостей про припинення вогню не зафіксовано.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС

"За минулу добу, 8 вересня, на ділянках відповідальності українських підрозділів порушень домовленостей, які вступили в дію 27 липня 2020 року, не зафіксовано".

Зазначається, що підрозділи ОС постійно перебувають напоготові до адекватного реагування на будь-які зміни оперативної обстановки та підступних дій противника.

Вчора, під час проведення інженерних робіт в тилу наших позицій отримали бойове травмування від вибуху міни ПМН-2 двоє військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил. Обом воїнам оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувальних закладів. Стан їхнього здоров'я задовільний.

Від початку поточної доби, 9 вересня, у смугах відповідальності наших бригад обстрілів з боку противника не зафіксовано.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

29 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гість

За кожного вбитого громадянина, захисника своєї країни, за кожну невинно вбиту дитину, за сльози матерів, ці кремлівськи нелюди з їх нацизмом ординського "руССкогомира" будуть відповідати до повного знищення і в міжнародному трибуналі, разом зі своїми виродками, як і тут такими кремлеботами, що від власного скаженства ще гавкають кремлівським блювотинням.

2
Объективно

Не надо так пафосно, АТО слёзы начнут капать! А вот за каждого убитого ребенка на Донбассе будут уничтожены сотни ваших захыснiкыв-карателей.

3
Гість

А такую мразь, как ты, просто сотрут с планеты и без пафоса вместе со всеми твоими кремлёвскими оккупантами как нацистских нелюдей за каждого убитого кремлёвскими фашистами ребенка, и это правда, от которой тут так и бесятся в своей бессильной злобе вот такие, как ты тут, тупорылые кремлеботы, прячась за своими дешевыми кличками.

4
Объективно

Краткость - сестра таланта, Митрофанушка кыiвський! Не тужься, слаб еще для диалога!

5
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

6
Гість

Кратко для кремлячих дебилов: пшол нахер, москалопитек смердючий, тратить тут на тебя ещё время, здохнешь и сам!

7
Гість

А кто сказал, что с бешенными собаками из подворотни ведут диалоги, их только пристреливают, а на лай моськалячих шавок и вовсе внимания не обращают, не льсти себе кремлебот недоразвитый, с недоразвитыми и не дискутируют, а только ржут над их упоротой тупорылостью, как они в бешенстве скулят в своих злобных слюнях.))))) Пшол, пёс смердючий к своим хазяевам, не долго таким осталось. Мараться об таких здесь и смысла нет.

8
Объективно

Придурок, бесишься ведь ты. Почитай твой рвотный сэлянськый текст, неуч!

9
Гість

Неуч здесь - ты, в каждом слове ошибки, даже на твоём мокшанско-ордынском, сам то почитай, но читать тебя видимо не учили, а только ляпать дерьмом, вот в нём и утонешь, выродок кремлёвский, и бесишься от этого тут сам, в собственном бессилии тупоголового москалопитека, что и видно здесь всем, лишь курам на смех, дебил ордынский.))) Продолжай смешить и дальше, пока совсем не утонешь в своём дерьме.)))

10
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

11
Гість

Та, як би воно тут не мочилося кип'ятком від власної сечі, а в ній і втопиться, бо вже давно вираховано, звідки ці кремлеботи, як зараз комп'ютерні технології дозволяють вирахувати і по таким їх нікчемним дописам, тому, хай чекає розплати, а витрачати тут час на це блювотиння тут - забагато честі для такого кремлівського лайна, хай ще погавкає, може від цього скоріше здохне і сам.)))

12
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

13
Объективно

" Гість 13:47 9 Вер та Гість 13:51 9 Вер " Два сапога - пара, но тупые как валенки. Это наследственность:"Не растут на ёлках апельсины!"

14
Гість

Воно ще й досі тут скавчить, навіть рахувати не вміє, скільки тут людей вже ржуть від того, як ця москаляча шавка тут скаженіє, бо і сам знає, що дебіл повний з його москалячим шовінізмом типових ницих кремлеботів, які вже генетично дегенерували з людей знову в бандерлогів.)) Тільки поржемо і далі з цього, бо щось казати таким бандерлогам немає навіть і сенсу.)))))

15
Объективно

Что-то не слышно смеха! Одно уныние и волчье завывание.

16
Гість

Ну це тові, волчара кремлівська, видніше, як ти тут завиваєш, а нам від цього тільки смішно бачити, як в тім "руськамірі" деградують вже до хробаків, такі як ти.)))))

17
Гість

Ха, оце дістали "об'єдефективного" москаля з 15.01, що і досі скаженіє, смішно навіть, як ця мерзота сама сюди перша лізе зі своїми провокаціями, і не згадуючи в якій школі його самого цьому вчили, мабуть в школі кегебе, а потім скавчить, як їй наступлять на хвоста, як і всі оті кремлівські виродки, та так буде з усіма кремлеботами, допоки вони не захлинуться від люті у власному лайні.

18
Объективно

Болваны! Вы в каких школах учились? Просто дико отвратительно читать ваши комментарии. Ни ума, ни фантазии! Тьфу, еще приснится!

19
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

20
Объективно

Зверства укрбандформирований на Донбассе будут учтены при вынесении приговоров укроподонкам, убивавшим мирных граждан. И накакой "весьмирснами" не воспрепятствует этому. Крым - яркий пример этому!

21
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

22
Гість

От такі виродки як ти ту зі смоіми кегебешно-енкеведистсько-феССбешними виблювами тільки і доводять, що всіх таких кремлівських нелюдей треба тільки ліквідовувати, як всесвітню заразу, кремлівську пандемію, що і буде зроблено, аби планета стала чистішою без такої погані.

23
Гість

Вот из-за таких "объедефективных" подонков, как ты, у нас и война с этими москалопитеками из кремлёвских нелюдей, а таких только уничтожают, как бешенных псов, и будут уничтожены все кремлёвские нацисты "руськага мира" вместе с их пособниками, что несут с собой войну всему миру, и международного трибунала этим фашистским нелюдям не избежать. Готовь и сам сухари, если до того раньше не подохнешь от бешенства на куче кремлёвского дерьма, которым здесь ляпаешь по ФСБешным штампам тупым кремлеботом в своей бессильной злобе, как кремлёвская шавка.

24
Объективно

Гонора поменьше, смiлывый! АТО со столбами будешь здороваться!

25
Гість

СМЕРТЬ КРЕМЛЁВСКО-ФАШИСТСКИМ НАЦИСТСКИМ ОККУПАНТАМ!

26
Гість

Рот закрыл свой помойный, выродок кремлёвский, а то и в унитазе утонешь вместе со своим мокшанским дерьмом!

27
Гість

Та воно ж так тут скаженіє це "об'єдефективне" від власної немічі з переляку, що скоро саме втопиться у власній сечі від цього, бо вся правда в тому, що цим кремлівським нелюдам немає і не буде вже місця на землі.

28
Гість

Та це ж той самий скажений тут кремлівський москалопітек, а що ще тут з такими виродками і розмовляти, бо скажені підлягають тільки ліквідації, де сидить ця сука кремлеботом, вже відомо, бо технології дозволяють, ото ж бо і здохне на купі лайна, а зараз навіть витрачати час на це лайно, не варто.

29
Объективно

Сцыкля, ты же будешь стенать:"А мене за що?", когда получишь по рогам. И "весьмирснами" даже и не подумает тебя защитить. Зато будет выражать озабоченность(что маловато дали по рогам).

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: