fbpx
Сьогодні
16:07 03 Вер 2020

Екоактивісти презентували ролик про важливість трансформації шахтарських регіонів: відео

Активісти громадської організації Екодія презентували перший із трьох анімаційних роликів про важливість справедливої трансформації шахтарських регіонів.

Про це повідомляє пресслужба ГО "Екодія".

У ролику пояснюється, чому Україна повинна відмовитись від видобутку вугілля до 2050 року й перейти на відновлювані джерела енергії. І найголовніше – як зробити енергетичну трансформацію справедливою. 

У травні 2020 року було створено національний координаційний центр з питань трансформації вугільних регіонів України. Влітку Міненерго заявило, що Німеччина допоможе реалізувати пілотні проекти в шахтарських містах.

Чому Україна має відмовитись від вугілля? Ролик 1 із 3

Україна повинна відмовитись від видобутку вугілля до 2050 року й перейти на відновлювані джерела енергії 💚Навіщо потрібен цей крок? Чому викопне паливо шкідливе для довкілля? Як зробити енергетичну трансформацію справедливою? Дивіться перший із трьох анімаційних роликів Екодії про важливість справедливої трансформації шахтарських регіонів 👇👇👇#JustTransition4UA #СправедливаТрансформація

Posted by Екодія on Tuesday, September 1, 2020

У той же час, процес справедливої трансформації вже активно обговорюється та планується на регіональному рівні. У травні 2019 року 6 міський голів (Вугледар, Добропілля, Покровськ, Мирноград, Новогродівка, Селидове), Донецька торгово-промислова палата та 3 місцеві громадські організації підписали Меморандум про співпрацю та створили Платформу сталого розвитку вугільних міст Донецької області. В березні 2020 7 місто (Торецьк) приєдналося до цього об'єднання.

"Для успішної трансформації національні процеси повинні бути замкнутими не тільки на рівні Києва, але й враховувати голос та інтереси місцевого рівня. Позитивні зрушення, що нарешті відбуваються на національному рівні, обов'язково мають брати до уваги думки представників місцевого рівня з усіх вугільних регіонів України", – наголошують активісти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: