fbpx
Сьогодні
11:54 31 Сер 2020

Аваков сказав, що заяви Фокіна про особливий статус для Донбасу не відповідають національним інтересам

Фото Reuters

Заяви учасника української делегації у ТКГ Вітольда Фокіна про загальну амністію і особливий статус для всього Донбасу не відповідають національним інтересам.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє пресслужба міністерства.

"Жоден наш солдат не має гинути через недолугі політичні спекуляції. Тому заява представника України у ТКГ В. Фокіна про загальну амністію та особливий статус для всієї території Донбасу є провокативною і не відповідає національним інтересам. Пам`ятаємо про те, що за кожен клаптик української землі на Донбасі загинули тисячі наших солдат",- сказав Аваков.

Про це Аваков повідомив після церемонії вшанування під Верховною Радою пам`яті чотирьох військовослужбовців НГУ І. Дєбріна, Д. Сластнікова, О. Костини, Б. Дацюка. Вони загинули 31 серпня 2015 року внаслідок терористичного акту – вибуху ручної гранати.

Раніше Вітольд Фокін заявив, що, на його думку, війна на Донбасі припиниться і вбережуться життя українських бійців за умови надання особливого статусу всій території Донецької та Луганської областей. Також Фокін згадав і про оголошення загальної амністії.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

18 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

ТИ забув додати до- турботливих за УКРАЇНУ- бойка рабіновича киву кернеса лукаш герман королевську червоненка пальчевського співака які служать росії яка є спонсором арабських терористів і ФАШИСТСЬКИХ партій ЄВРОПИ і світу і як цю любов пояснити цих людей які то плачуть за убієнними в ГОЛОКОСТІ-де сталін з гітлером це почав-то плачуть за жервами так званої ВІТЧИЗНЯНОЇ війни яку сталін спровокував і путін тепер по суті продовжує-ТАК ЩО вчи мат часть а вже потім вякай хоча ти просто на роботі-ПОНИМАЮ таварищ

2
Гість

мдя-а-а...мало вас охуївших поЗЕленілих жидівських фашистів великий Фюрер-Гітлер попалив трикратно крадущих пенсії в беззахистних стареньких людей...очевидно що треба повторить.Скоро прийде Великий Жнець Ангел Смерті і справедливий порядок з брехливою крадучою жидвою наведе.

3

Клоуне самороздрочений, туди ж - до сталінів, гітлерів, "свідомитів" поліцейських, що палили людей в Хатині, та розстрілювали українців в Бабину Яру.

Додай ще яйценюків, стерненків, корчинських, всіх націкорпусистів на чолі з Біблейцьким, певну частину ПСів та себе не забудь, як представника від якоглсь "районного чи надрайонного провіду", друже.

4
Шааа читайте думайте

Автори статті видать не все виписали в назві та у тексті статті.

Так в статті: "Аваков сказав, що заяви Фокіна про особливий статус для Донбасу не відповідають національним інтересам".

Так от питання: Націольнальним інтересам кого ?

Українців чи самого Авакова - представника не то тюркського азербайджанського ісламського народу, не то їх сьогоднішнього "друга-брата" православного - вірменського, чи, за прилаштуванням, - багатонаціонального українського.

За проявами "турбот" про український народ Аваков, Митя Гордон, Тручинов безвірний пастор, - брати близнята.

На їх пиках, що світяться на екранах ТБ та Інтернету, написано.

5

ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні шлюхи проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози користі вам паразитам-зелупівцям не принесуть!

6
климкин

Пан Фокин не понимает, что как только будут выполнены эти требования мацковии, путлер выдвинет новые!

7

В Украине появился новый президент Украины - Арсен Аваков.
Ранее Витольд Фокин заявил, что, по его мнению, война в Донбассе прекратится и вбережуться жизни украинских бойцов при условии предоставления особого статуса всей территории Донецкой и Луганской областей. Также Фокин вспомнил и об объявлении всеобщей амнистии.
Если в Стране будет объявлении всеобщей амнистии - то такие, как Арсен Аваков, Петро Порошенко, Александр Турчинов и другие будут пожизненно находится в тюрме, а не на должности министра внутренних дел "в действия президента Украины".
В Стране чем быстрее тем и лучше ввести объявлении всеобщей амнистии и притянуть таких как: Арсен Аваков, Петро Порошенко, Александр Турчинов и других к уголовной ответственности.

8
Микола

Проще тебя и таких как ты в Сибирь сослать

9
Субъективно

Дык украинцы и так гурьбою ездят в Сибирь поднимать нефтегазовую отрасли России-матушки!

10

ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні шлюхи проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози користі вам паразитам-зелупівцям не принесуть!

11

Кравчук и его команда нанесли непоправимый вред Украине, когда продали наш ядерный щит Украины! А сейчас продают Донбасс и всю Украину! Опомнитесь люди! Или вы опять хотите майдан!?

12
Прапорщик недерний

Якби у нас залишився "ядерний щит", то сьогоднішнього дня України в якості держави просто б не існувало.

Попитай знаючих людей у скільки обходиться обслуговування, забезпеченння справного існування цього щита.

У вигляді хоча б 10 комплексів СС - 18 чи СС - 20, то зрозумієш, що ти мелеш.

Для обізнанності поїдь на Миколаївщину в Музей РВСН ЗСУ (м.Первомайськ) там тобі покажуть, діючу (як експонат) шахту "Сатани", взнаєш скільки така шахта повноцінна коштувала та зрозумієш, що прогодувати таку галузь ЗСУ неспроможні навіть "найрозвинені економічно" сукупно Прибалтійська/кі, Українська Молдовська, Грузинська рискпубліки, разом узяті.

Та й приклад інших неядрованих країн показує, що вони непогано економічно, внутрішньо і міжнародно - політично почуваються без тієї зброї.

І рівень життя у них мало казати більш пристойний, а в кілька раз пристойніший, ніж був у нас з ядерною, і тепер безядерною "щитовою".

Якщо нам все-таки рушити цим шляхом, що такі "Гості" пропонують - повернутись до відновлення статусу ядерної держави, то з України, в пошуках шансу вижити хоча хоч якось, рвонуть кігті на заробітки за бугор, не 12 лаймонів працездатного населення, але й залишок - ще мільйонів 5, такого населення.

Та головне:

якщо дати нашим нацикам з НК, ПС, Свободи. різних УПА.УНСів можливість покерувати "Червоною кнопкою", то за їх ідеййоїп..нутої макітри й Земної кулі людство може позбавитись. Безповоротньо.

13
Вице-атташе Украины

Во время последнего визита в Крым Президента РФ Путина В.В. консул Украины в Симферополе торжественно вручил лично ему ноту протеста по поводу въезда в Крым не через независимую от хорошей и спокойной жизни Украину.

14
Субъективно

Кажу тобi ще раз! Крым видел Украину в страшном сне, а сейчас вздохнул спокойно и мирно живет , и радостно!

15

Аваков с первых минут прибывания у власти не отвечает национальным интересам!

16

Фокин не определяет политику Украины. Не имеет права делать политзаявления. Как и я, и два "умника", что уже написали в отзывах о любви к Путину.

17
Виталий

Выродок, крышующий нацистов, ещё что-то там заявляет! Да когда же адекватные люди придут к власти?! И дадут команду вырезать нациков!!! Которые нормальным людям жить не дают!

18

ЗЕ-слуги демонів а не народу! ЗЕлупині трикратно крадущі наші пенсії ганебні продажні шлюхи проплачені нашими трикратно обкраденними пенсіями бандитом-клоуном зеленським з наших пенсій, які вам паразитам на користь не будуть,а підуть на каліцтво й похоронні вінки, бо батьківські пенсійні сльози користі вам паразитам-зелупівцям не принесуть!

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: