fbpx
Сьогодні
18:51 27 Сер 2020

У МЗС України заявили, що Революція Гідності і протести в Білорусі непорівнянні

Фото Facebook Eugene Enin

Заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін назвав непорівнянними нинішню ситуацію в Білорусі з Революцією Гідності. Тема Білорусі обговорювалася під час зустрічі представників МЗС України із заступником держсекретаря США Стівеном Бигеном.

Про це Єнін написав у Facebook.

"Окремо обговорили політичні процеси в Білорусі. Події в Україні 2014 і в РБ в 2020 взагалі непорівнянні", – написав Єнін.

Візит заступника Держсекретаря США Стівена Бігена в Україну. Попри всі політичні «качелі» та випробування, яким…

Posted by Eugene Enin on Thursday, August 27, 2020

У той же час в пресс-службі МЗС України зазначили, що сторони погодилися, що білоруська влада повинна запобігти подальше насильство і показати бажання до мирного вирішення конфлікту, а також повинна розпочати переговори з опозицією.

"Сторони підкреслили, що майбутнє Білорусі, має залежати виключно від білоруського народу, і ніякі зовнішні сили не повинні впливати на цей вибір", – додали в МЗС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

5 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Андрей

Ще й як порівняні. Як в Україні так і в Білорусі проплачене Заходом. Тільки в Білорусі в них нічого не вийшло. За що велика дяка Лукашенкові.

2
євгеній

"Бєларуські протести" повернули зацікавленість до можливих штучних механізмів реалізації протестів . Сьогодні увага концентрується на реалізації стадій розвитку та реалізації протестних дій. Однак, мало хто звертає увагу на те, що згадані протестні механізми мають, як інфраструктуру організації протестів, так і їх технологію втілення у життя. Якщо інфраструктура різниться за складом залучених інформаційних мереж, суспільних рухів, прошарків населення, політичних сил тощо, то технологія протесту є незмінною. Адже "технологія" у перекладі з грецької, це "містецтво" Технологія має фундаменгтальну основу і складається із центра тяжіння (атрактора) протестних процесів, який спонукає процес і утримує його в полі свого тяжіння, а з часом, підтягує і виводить на реалізацію мети протесту. Матеріалізація мети досягається через наслідування конкретної програми дій (траєкторії розвитку), котра зрозуміла і сприймається усіма протестуючими. Важливе значення у реалізації мети має харизма лідера, групи лідерів, або політична сила, що є лицем "магніта" котрий втілює довіру, притягує і утримує у полі свого тяжіння протестуючих.

3

С точки зрения банальной эрудиции, не каждый индивидуум, критически метафизирующий абстракции, способен опровергнуть тенденции парадоксальных эмоций.

4

Не "містецтво", а швидше "ремесло". А по суті: в Білорусі протести інші мають (окрім прагнення до змін, що є спільним всіх протестів) причини, невідомі українцям. Адже ми нікого не терпіли так довго.

5
Андрій

Що не терпіли? Працюючих заводів? Чистоти, спокою, порядку та безкоштовної медицини? Міністрів, які на відміну від наших теперешніх - які в Білорусі мають фахову освіту й досвід работи у даній галузі? Дійсний суверенітет - без наглядових рад які складаються з підстаркуватих іноземців?

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: