Про це пише Офіс Президента.
Іншим указом – № 357/2020 – Володимир Зеленський звільнив з цієї посади Ігоря Луньова.
Президент звернув увагу на те, що в умовах дії перемир'я, яке нині триває, змінилися завдання Операції об'єднаних сил.
«Буде більше провокацій від проросійських бойовиків, тож і командування, і особовий склад ССО мають більше працювати над їхнім недопущенням і превентивними заходами», – наголосив Глава держави.
«Також необхідне впровадження більш агресивних заходів протидії викликам, які постають, – адекватно реагувати на провокаційні дії з боку противника», – наголосив Верховний Головнокомандувач.
Серед заходів, яких також має вжити новий командувач ССО, Володимир Зеленський назвав продовження розвитку всіх компонентів Сил спеціальних операцій.
Новопризначений командувач ССО запевнив Президента у найголовнішому – якісному виконанні завдань за призначенням у різних умовах, продовженні роботи, спрямованої на розвиток морського та авіаційного компонентів Сил спеціальних операцій.
Колекціонер Тарас Лагойда подарував Херсонському художньому музею роботу Олексія Шовкуненка. Про це повідомляє Херсонський художній… Читати більше
У відомстві наголосили, що реальних доказів того, що російські війська 6 лютого намагалися запустити по… Читати більше
Олена Зеленська повідомила, що результати дослідження у межах всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" свідчать,… Читати більше
Папа Римський зустрівся 5 лютого із сімома дівчатами-сиротами віком від 6 до 19 років з… Читати більше
Військові Збройних сил України змогли збити керовану авіаційну бомбу у Запоріжжі. Це вже не перший… Читати більше
Територіальні завоювання рф в Україні у січні 2025 року сповільнилися. Війська росії зайняли близько 320… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.