Новини

Укргідрометцентр розповів, яким буде вересень

У вересні 2020 року середня місячна температура очікується в межах 14-19 градусів тепла (в горах 11-12 градусів тепла). Це на 1-2 градусів вище середніх багаторічних значень.

Відповідний прогноз розміщений на сайті Укргідрометцентру.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 35-72 мм, в Карпатах до 107 мм, що в межах середніх багаторічних значень.

"Вересень – перехідний місяць від літа до осені, якому властиве загальне зниження температури, послаблення грозової діяльності. Впродовж вересня, крім більшості південних областей та Криму, здійснюється перехід середньої добової температури через 15 градусів тепла у бік зниження, що означає початок осені", – йдеться в повідомленні.

За даними спостережень синоптиків, середня місячна температура повітря вересня складає 12-19 градусів тепла, в гірських районах 8-13 градусів тепла.

Абсолютний максимум температури повітря становить 30-39 градусів, в гірських районах 22-29 градусів. Абсолютний мінімум – 1-8 градусів морозу, на півдні місцями 0-4 градусів тепла.

Заморозки в повітрі відмічено у другій та третій декадах, в гірських районах та місцями у північних та центральних областях – в першій декаді.

Середня місячна кількість опадів складає 27-62 мм, в Карпатах та на Закарпатті переважно 71-125 мм.

Свіжі дописи

  • Новини

Уникання називати росію агресором не змінює того, що вона ним є, – Сибіга

Глава Міністерства закордонних справ України Андрій Сибіга закликав подивитись на дії росії на тлі повідомлень… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Українські полярники над Антарктидою здійняли прапор “Азову”, здійснивши мрію захисниці Маріуполя

Поблизу станції "Академік Вернадський" на острові Галіндез українські дослідники здійняли прапор бригади Національної гвардії "Азов".… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Удар по Кривому Рогу: ворожа ракета зруйнувала храм УПЦ МП

У Кривому Розі внаслідок російської атаки балістикою ввечері 22 лютого був зруйнований храм УПЦ МП:… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

У Києві другий день поспіль погіршується стан якості повітря: на лівому березі показники забруднення “дуже високі”

У Києві вже другий день поспіль продовжує погіршуватися стан якості повітря: на лівому березі рівень… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

“Час закрутити гайки”: Британія оголосила про найбільший пакет санкцій проти рф

Про запровадження найбільшого пакета санкцій проти російської федерації оголосила Велика Британія: заходи спрямовані на посилення… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Зеленський відреагував на наймасованішу атаку російських безпілотників рф з початку великої війни

Напередодні третьої річниці повномасштабної війни російська федерація здійснила наймасштабнішу атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.