Про це повідомили у правозахисній організації Весна.
Найбільше протестувальників було затримано в Мінську – 110 осіб. З них понад 40 осіб затримали на виборчих дільницях або поблизу них (більшість з них – спостерігачі), понад 70 – під час протестних акцій.
Більше 15 спостерігачів, а також учасники протесту і журналісти були затримані в Гомелі, Барановичах, Гродно, Вітебську, Могильові, Молодечно, Щучині, Бобруйську, Мяделі, Полоцьку та інших містах.
Правозахисники наголошують, що реальне число затриманих може бути вище.
Під час розгону незадоволених результатами президентських виборів в Мінську серйозно постраждав журналіст «Медузи» Максим Солопов. Також були затримані кореспондентів Daily Storm Антон Старков і Дмитро Ласенко, повідомляє видання.
Співробітники правоохоронних органів Білорусі затримали кореспондентів Daily Storm Антона Старкова і Дмитра Ласенко. Силовики застосували насильство по відношенню до журналістів. При затриманні вони не чинили опору, але тим не менше отримали удари кийками. Разом зі співробітниками Daily Storm в автозаку виявився творець проекту WarGonzo Семен Пегов.
Журналісти подзвонили в редакцію з автозаку і розповіли, що не отримали серйозних травм, але силовики сильно побили їх колегу, який також висвітлював протести.
– Дуже побили Максима Солопова з «Медузи», – сказав Старков.
За останньою інформацією, журналістів везли в Московське РУВС Мінська. Незабаром після цього кореспонденти перестали відповідати на повідомлення.
Daily Storm повідомив про те, що звернулися в російське консульство в Білорусі і посольство РФ, звернувшись в МЗС.
Кореспондент Daily Storm повідомляв з місця подій, що в результаті дій міліції при розгоні протестної акції в Мінську багато хто отримав поранення. Постраждалі ховалися в під'їздах, які відкривали для них місцеві жителі. Міліція застосовувала проти протестуючих водомети, сльозогінний газ, світлошумові гранати, а також стріляла по ним гумовими кулями.
Вдень 9 серпня білоруські правоохоронці затримали знімальну групу телеканалу «Дощ» через відсутність акредитації. Журналісти були депортовані до Росії.
Журналісти TUT.BY стали свідками того, як під час розгону постраждав один з журналістів, на жаль, прізвище його нам невідоме. У нього на шиї висів бейдж з тимчасової акредитацією МЗС. Хлопець спочатку сидів на роздільному газоні проїжджої частини і тримався за голову. Потім ліг на цей газон. Два співробітника ОМОН взяли його під руки і повели за автозаки.
Російські війська атакували Запоріжжя ввечері 10 січня. Поранення отримали двоє людей. Про це повідомляє Рубрика,… Читати більше
Міністерство соціальної політики України спільно з Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю запускають онлайн-платформу protez.msp.gov.ua — на… Читати більше
Напередодні різдвяних свят у мешканки модульного містечка пані Ірини Шелест з Краматорська виникла ідея створити… Читати більше
В Одеській області до Національного природного парку «Тузлівські лимани» прилетіли обмазані мазутом птахи. Про це… Читати більше
На порталі «Дія» відновлено автоматичну послугу з реєстрації фізичних осіб-підприємців (ФОП). Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з… Читати більше
У 2025 році відзначається десята річниця започаткування операції UNIFIER — програми військового вишколу Збройних сил Канади для… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.