fbpx
Сьогодні 01/10/2020 06:39
16:47 08 Сер 2020

У "Слузі народу" хочуть відкрити дані про зарплати в держкомпаніях

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зареєстрував законопроєкт №3952 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення відкритості інформації про розмір оплати праці в державних компаніях".

Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради.

"Проєкт закону розроблено з метою підвищення прозорості діяльності органів управління та посадових осіб юридичних осіб публічного права, державних підприємств, державних організацій, що мають на меті одержання прибутку, господарських товариств, у статутному капіталі яких понад 50 відсотків акцій (часток, паїв) прямо чи опосередковано належать державі та/або територіальній громаді", – йдеться у пояснювальній записці.

Так, змінами до законів "Про захист персональних даних", "Про доступ до публічної інформації" пропонується забезпечити відкритість інформації про структуру, принципи формування та розмір оплати праці, винагороди, додаткового блага керівника, заступника керівника юридичної особи публічного права, державного підприємства або державної організації, що має на меті одержання прибутку, особи, яка постійно або тимчасово обіймає посади члена виконавчого органу чи входить до складу наглядової ради господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50% акцій (часток, паїв) прямо чи опосередковано належать державі та/або територіальній громаді. Зазначені юридичні особи пропонується віднести до розпорядників публічної інформації, а відповідна інформація не може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом.

Перший віцеспікер очікує, що ухвалення запропонованих законопроєктом змін сприятиме підвищенню прозорості діяльності органів управління та посадових осіб таких підприємств, а також підвищить доступ громадян України до достовірної інформації про їхню діяльність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Володимир

В Украине много нормальных людей, профессионалов. И они бы с удовольствием работали за зарплату 47 тысяч гривен. И работали бы эффективно. Но у нас все поставлено с ног на голову. На должности ставят воров, подонков, шваль, мусор, уродов, коррупционеров, бездушных, наглых. Вот эти работнички будут валить всю работу, но при этом ежесекундно думать где бы прихватить денег. И никакие зарплаты, хоть 500 тысяч, хоть миллион, не будут их отвлекать от действий, направленных на получение дополнительных доходов.
А еще надо упорядочивать зарплаты. В стране должна быть минимальная зарплата и максимальная зарплата (у Президента) для работников предприятий с государственной (коммунальной) формой собственности и органов власти. Никто не может получать больше, чем Президент. Тогда не будет зарплат по 300 тысяч и не будет вопросов типа сколько получил тот или иной чиновник. В частных компаниях может быть любая зарплата.

2
Обивателька

Ні в якому разі! Хіба ж можна розказувати податкоплатникам, яких держава змушує виживати на копійки, про мільйонні зарплатні у держкомпаніях!!!

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: