Новини

У Зеленського заявили, що Фокін ще не погодився вступити в ТКГ

Колишній прем'єр-міністр України (у 1991-1992 рр.) Вітольд Фокін, який днями нібито погодився брати участь в роботі Тристоронньої контактної групи (ТКГ), насправді ще не прийняв остаточного рішення.

Про це повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прессекретар керівника Офісу президента України Дарина Зарівна.

Вона зазначила, що за підсумками зустрічі з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком Фокін не прийняв остаточного рішення і визначиться до кінця тижня, чи приєднуватися до переговорної групи по Донбасу.

Відзначимо, що зустріч Єрмака з Фокіним відбулася 3 серпня, і кандидат в ТКГ заявив, що того ж дня повідомить про своє рішення, але цього так і не відбулося.

У коментарі ЗМІ він дав зрозуміти, що таки погодився на пропозицію глави ОПУ: "Я твердо вирішив погодитися, вважаю за честь у фіналі свого життя хоч чимось допомогти своїй батьківщині".

При цьому глава української делегації в мінській групі Леонід Кравчук вже навіть розповів, чим Фокін буде займатися в ТКГ. За його словами, поки формально ще не сформовані завдання нового учасника ТКГ, проте вже зрозумілий приблизний напрям, на якому він буде працювати.

Нагадаємо, раніше новий глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук розповів, що можна запропонувати для Донецької та Луганської областей вільну економічну зону.

Леонід Кравчук став главою української делегації ТКГ.

Кравчук назвав можливі компроміси для Донбасу.

Також Кравчук сказав, які завдання поставив перед ним Зеленський.

Свіжі дописи

  • Новини

путін заявив, що росія готова співпрацювати з США щодо рідкісноземельних металів з окупованих територій України

Лідер росії володимир путін заявив про готовність співпрацювати зі США у сфері рідкісноземельних металів, зокрема з родовищ… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Зеленський обговорив з лідерами країн Північної Європи та Балтії продовження підтримки України

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з лідерами країн Північної Європи та Балтії: Президентом Фінляндії Александром… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Міноборони: Військовим повернули 7 млн грн припинених виплат

За реагування Міністерства оборони України було поновлено грошові виплати низці військовослужбовців, які раніше були необґрунтовано… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Єврокомісія сподівається, що Україна долучиться до роумінгової зони ЄС цієї весни

Європейська комісія наступного місяця оприлюднить оцінку щодо приєднання України до роумінгової зони ЄС і сподівається… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Ода стійкості – симфонії свободи у часи випробувань: у Києві стартував культурно-благодійний проєкт на підтримку ЗСУ

23 лютого, в переддень третьої річниці повномасштабного вторгнення росії проти України, 5 окрема штурмова бригада… Читати більше

Monday February 24th, 2025
  • Новини

Зеленський зустрівся з Президенткою Єврокомісії і Президентом Євроради

Президент України Володимир Зеленський провів переговори з Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн і… Читати більше

Monday February 24th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.