fbpx
Сьогодні 01/10/2020 03:15
10:17 05 Сер 2020

МЗС: Світ не має права заплющувати очі на реабілітацію Сталіна і цензуру історії в Росії

Міжнародна спільнота не має права заплющувати очі на реабілітацію Сталіна в Росії та цензурування історії, адже сталінський дух необхідний нинішньому керівництву Кремля для реалізації своїх агресивних планів відродження російської імперії.

Про це йдеться у коментарі МЗС до дня початку Великого терору 30-х років ХХ століття.

"Сьогодні в Росії активно відроджується культ Сталіна, а політика історичної пам'яті спрямована на замовчення, применшення або виправдання злочинів радянської влади. Більше того, репресії в дусі сталінського НКВД тривають і сьогодні. Окупувавши Крим і частину Донбасу, Росія провадить на цих територіях масові репресії. Убивства, зникнення людей, арешти, несправедливі суди та жорстокі тортури стали там повсякденним явищем. Жертвою переслідувань у Криму стала ціла нація – кримські татари, корінний народ півострова", – зазначається в коментарі.

Українські дипломати вважають, що особливу увагу всього світу мають привертати непоодинокі випадки політичних переслідувань в Росії тих, хто бореться за встановлення історичної справедливості. У цьому контексті у МЗС звернули увагу на те, що 22 липня за сфабрикованими звинувачуваннями було засуджено до трьох з половиною років ув'язнення відомого історика та правозахисника Юрія Дмитрієва, який власне й відкрив усьому світові правду про репресії в урочищі Сандармох.

У зовнішньополітичному відомстві зазначили, що 5 серпня Україна вшановує пам'ять жертв Великого сталінського терору – саме цього дня 1937 року набрала чинності постанова Політбюро ЦК ВКП(б) "Про антирадянські елементи", яка запустила маховик масового винищення.

В Україні Великий терор став продовженням Голодомору, але головний удар був спрямований не на селянство, а на інтелектуальну еліту нації. Внаслідок рішення, прийнятого 5 серпня 1937 року, протягом кількох днів жовтня-листопада у карельському урочищі Сандармох було страчено майже триста представників української інтелігенції – вчених, митців, державних діячів.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

13 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Богдан

Тиран №2 - Путін готовить благодатну почву для свого майбутьнього! Вата готовте мавзолей!

2
Гість

А сейчас все выжившие стукачи за свои "тридцать сребренников", и их последователи, теперь будут оправдывать своё существование отбеливанием сталинизма, чтобы скрыть за этим и своё ничтожество, ведь на "спец пайках" за это из них дожило больше, чем тех, кто бы мог сегодня рассказать про всю истинную трагедию того сталинизма, при котором нынешних мажоров, что о нём лишь знают по фейкам кремлёвской пропаганды, уже давно бы расстреляли, как "врагов народа", лишь только за одно обладание компьютером.

3
Гість

Так, бо деякі, як мертвечук, ще на цьому вже і олігархами стали.

4
Гість

Реабілітація Сталіна це передумова впровадження сталінських методов керування... Пересічних громадян мабуть не цікавить куди зникали деякі з їх пращурів у першій половині 20 сторіччя.

5
алекс

Ни Сталин, ни Мао Дзэдун, (более 60 млн. погибших в культурную революцию), ни президент США Гарри Трумэн (атомная бомбардировка Хиросимы и Нагасаки) на мировом юридическом уровне и внутреннем уровне этих стран не признаны преступниками. Гитлер - признан. Поэтому Сталин - это сегодня внутренняя проблема РФ. Подобные заявления нашего МЗС - это для внутреннего потребления, т.к. на международном уровне это не проходит. Это прошло бы на уровне мелких стран, но не на уровне ядерной державы.

6
Гість

До твого відома міжнародна спільнота вже давно засудила злочини сталінізма на міжнародному рівні, а вирок по суду над самим сталіним не був винесений лише через юридичну казуістику його смерті, як і всіх інших тиранів, факт смерті яких вже сплив за часом на момент розгляду їх злочинів, немає злочинця - немає йому і вироку.

7

По нынешним временам Сталин со своим голодомором нервно курит в сторонке Герцеговину Флор

8
Гість

типовий кремлівський штамп, ніби "діти в Африці з голоду мруть, а в нашій країні люди похилого віку недоїдають, тому сталін з його голодомором ще блідо виглядає на фоні сьогодення". Якби все так було як при сталінізмі, то зараз тут його прихильники не бали б і грошей на інтернет. Та і взагалі, тільки за знайдений комп'ютер вже би розстріляли. як "ворога народа".

9
максим

ты это математичесски обоснуешь ?

10
Гість

54 млн человек население УССР, 40 млн (это в лучшем случае)- нынешяя Украина. В школу ходил? Арифметику учил? Или у тебя в голове одна украинизация образования)))?

11
Гість

Типова маніпуляція з цифрами.

12
Гість

Судя по такой игре с цифрами то у тебя одна кремлёвская полова. К чему тут естественная демография к искусственному геноциду?!

13
Гість

Ага, как в старой кинокомедии "птичку жалко", а то, что "крепость развалили", то "это всё было до тебя". Сейчас такие апологеты сталинизма мотивируют нынешними цифрами естественной демографии, лишь бы скрыть сами последствия от всех сталинских преступлений с его спланированным искусственно созданным геноцидом.

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: