Про це сказав міський голова Тернополя Сергій Надал в інтерв'ю "Українській правді"
"Усе працює у звичному режимі. Громадський транспорт, дитячі садочки працюють. Ми рекомендували суб'єктам господарювання продовжити роботу, тому всі працюють.
Станом на 2 серпня у Тернополі всі показники відповідають "зеленій" зоні. Скажіть, будь ласка, що нам робити? Хтось може нам пояснити перед тим, як приймати таке рішення? У мене враження, що ці люди живуть на іншій планеті, вони не розуміють, що відбувається внизу, на Землі".
За словами Надала, вони зібрали орган місцевого самоврядування, і він прийняв рішення не посилювати карантин, а якщо хтось вважає, що вони зробили неправильно, то хай спробує оскаржувати це в суді.
На запитання, чи звертався він до МОЗу, щоб уточнити, що робити в такій ситуації, Надал сказав, що це неможливо було зробити, бо рішення було прийняте в кінці дня у п'ятницю, а субота, неділя були вихідні.
Він також нагадав, що у понеділок уже було прийняте рішення сесії не посилювати карантин.
Із 1 серпня в Україні запроваджено новий підхід до адаптивного карантину через поширення хвороби COVID-19, тому 31 липня країну поділили на 4 зони за рівнем епідемічної небезпеки. Червоною зоною з 3 серпня оголошено міста Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.
Укрзалізниця оголосила, що з 3 серпня і на час перебування Луцька й Тернополя у "червоній зоні" в них тимчаосово не будуть зупинятися поїзди далекого сполучення.
Влада і Луцька, і Тернополя не погодилася з рішенням центральної влади й заявила, що не посилюватиме карантин.
КП «Київський метрополітен» продовжує поетапно виконувати роботи з демонтажу комуністичної та радянської символіки на станціях… Читати більше
Держсекретар США Марко Рубіо, який прибув у понеділок до Саудівської Аравії на переговори з українською… Читати більше
Apple iPad работают на базе «ноутбучных» процессоров Apple M с передовым быстродействием, эффективным охлаждением и… Читати більше
Боснійський та хорватський письменник Мілєнко Єрґович, член PEN Bosnia and Herzegovina, передав на ЗСУ гонорар… Читати більше
Данія готова направити свої миротворчі сили до України, якщо це буде необхідно для досягнення перемир’я або мирної… Читати більше
Благодійний фонд “Запорука” спільно з Театром Лесі Українки організували мистецьку подію – перформативні читання “Голос… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.