fbpx
Сьогодні 21/09/2020 22:59
17:42 03 Сер 2020

Стефанчук пояснив, чи можна виносити особливий статус для ОРДЛО на референдум

Перший віце-спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук прокоментував, чи можна виносити особливий статус для окремих районів Донецької та Луганської областей на референдум. Він також уточнив, які питання на нього виносити не можна.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Фокус".

"На референдум може бути винесено будь-яке питання, яке побажає український народ. За винятком тих, що спрямовані на ліквідацію незалежності України, порушення суверенітету і, що важливо, територіальної цілісності країни", – підкреслив заступник голови парламенту.

Він додав, що не можуть виноситися на референдум і питання, спрямовані на розпалювання національної, міжетнічної, расової та релігійної ворожнечі, а також питання податків, амністії і органів правопорядку, суду.

"Мова про відділення територій йти не може. Важливо розуміти: на референдум виноситься тільки одне питання, його формулювання повинне бути чітким, а відповідь – або "так", або "ні", без варіантів", – сказав віце-спікер.

Раніше Кравчук заявив, що готовий вести діалог з ОРДЛО.

Нагадаємо, Леонід Кравчук став главою української делегації ТКГ.

Кравчук назвав можливі компроміси для Донбасу.

Також Кравчук сказав, які завдання поставив перед ним Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

9 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
SperidonHolopupenko

какой референдум дол**ёбы,эта тема даже упоминаться не должна

2
Гість

Читаеш цих кремлефободрочерів і приходиш до висновку таки невиправдано поспішно багато психодиспансерів у нас позакривали.
Пацієнтів побільшало, а стаціонари поскорочували.
Але що з них візьмеш, який з них спит, коли не з повна розуму.
Зайшов "клинець кремлівський" у макітри і все - параноїдальний стан. Буває з проявом агресій, небезпечних для оточуючих. А зброї, до речі, знову таки недоречно, гуляє серед люду вже мільйони стволів.Не виключено, що замість очолювання палат психовідділень ця агресивна психокадра таки піде із зброєю на штурм ВРадівського 95-го кварталу.
А щодо Кремлівських верховодів, то у них там в Думах, Урядах своїх таких же пацієнтів вистачає, а ними й проблем таких же.

3
СтепансГек

Ну, якщо сам степансЧук сказав, то таки да.
То таки істина в останній інстації.
А колись тими ж останніми інстанціями було Палубій, а ще раніш інші шпікер - інстанції.
Але ж тоді на ... той народ потрібен: у якості джерела влади ?
На що той нарід потрібен, коли на те є різні Голопуподупенки.
Хочеш взнати як потрібно бути за законами - йди до "Голодупенків", вони наші і є останніми інстанціями істин, вони знають все. Не треба ні Конституцій, ні Конституційних суді, ні Євросудів.
Бо є "голодупенки".
Тому в дупі вже 30 років під їх провідом й жиємо.

4
Гість

Міжнародні кордони країни і суверенітету не обговорюються серед різних чуків та геків, хто їх і не створював, та не захищав поколіннями наших предків, тому і не можуть бути черговим шоу на референдумах.

5
Гість

Для того щоб непорушними були міжнародні кордони та суверенітети, треба щоби вони були налагоджені справедливо у самому народі, країни.
Між людями цієї країни.
А у нас що ?
Для 10 прОцентів нечистих на руку, а той відвертих грабіжників свого народу, країни, землі, надр, економки - повна безмежа, повний безкордон.
Для них же повний безсуверенітет: забугорні паспорти по 10 шт., забугорні офшори, та там же мільйони, мільярди награбованих у свого народу, країни долярів, єврів, фунтів.За буграми у них палаци, діти начебто на отримані забугорної освіти - без наміру поверататись до обкраденого свого народу, а от такі собі Гості 19:18, повчають, що та як.
Мабуть саме з таких.

6
Гість

Такий довбень з тупорилих, як ти, тільки знахідка для ворога, аби ще розвалити країну, яку і не ти створював, і не ти ж будеш захищати. Отаких і на гарматний постріл не допускати до референдумів, бо нареферендять, що і без країни залишимось.

7
Гість

Та взагалі, отих ще старих коммуно-совків, що зараз тільки баластом на пенсійному утриманні держави, позбавити і права голосувати на виборах, щоб не обирали потім знову шлях в імперію до кремлівської орди, та розповсюджували тільки кремлівські тези, з намаганням зруйнувати країну, яку ненавидять, як і тут цей кремлебот "СтепансГек", потім вже і ніби "гостем" в 6.28, та 12.28. Такі "гості гірше татарина", як у прислів'ї" бо намагаються зруйнувати все під приводом тих же кремлівських тез.

8
Гість

Отакі скажені кремлівські консерви, як тут цей один і той самий дописувач, що в 12.28, що в 6.28, які вважають для себе правом руйнувати країну за типовими кремлівськими кальками ФСБ, тільки доводять зайвий раз, що цій тупій бидлоті ні в якому разі неможливо навіть і натяку давати гратися різними референдумами, бо знищать країну як або "корисні дурні", або, замасковані під них вороги.

9
Гість

А з такими як ти та тобі подібними, ми вже майже без країни, бо без 12 млн. народу українського - самого працездатного, яких от такі скотиняки як ти й вимусили шукати долю в закордонах.
Такі "щирі" до народу колись з успішим зиском простий люд і землю полякам віддавали, угорцям, румунам, татарам кримським. Навіть козаків запоріжських у військо пільське "холерно замоцне" реєстрували.
Та й зараз ці ближні друзі не проти знову Україну залишити в межах часів пільського Брехдмитрія".
І не тобі, Осел кастрований, розподіляти кого допускати у референдум, а кого ні.

Завантажити ще
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: