fbpx
Сьогодні
10:49 31 Лип 2020

КВУ назвав головних прогульників Ради в липні

Комітет виборців проаналізував відвідування народними депутатами України, парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради у липні 2020 р.

За даними КВУ, в середньому в липні на засіданнях Ради було зареєстровано 293 народні депутати. Це дещо менше, ніж у червні, коли було зареєстровано 298 депутатів.

Серед фракцій Верховної Ради найвищі показники відвідування в депутатів "Слуги Народу", "Європейської солідарності" та групи "Довіра". В середньому на засіданнях Ради було зареєстровано 73% депутатів СН, 72% депутатів ЄС і стільки ж депутатів групи "Довіра".

Нижчі показники відвідування в депутатів ВО "Батьківщина" – в середньому на засіданнях Ради були присутні 66% депутатів фракції. У фракції "Голос" показники на рівні 63%.

Найнижчі показники відвідування в липні встановили депутати групи "За майбутнє" та "Опозиційної платформи За життя". В середньому на засіданнях Ради були зареєстровані лише 59% депутатів "За майбутнє" та 57% депутатів ОПЗЖ.

У порівнянні із попереднім місяцем депутати ВО "Батьківщини" (+4%), "Слуги Народу" (+4%) та ЄС (+3%) стали частіше відвідувати засідання Ради. Натомість, депутати ОПЗЖ (-3%) та "Голосу" (-1%) дещо понизили свою активність.

Інформація про відвідування за даними електронної реєстрації. Всього в липні відбулося тринадцять пленарних засідань ВР.

Раніше КВУ назвав депутатів, які ігнорували голосування Ради в липні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Какой президент такое его моно большинство. Народ ждет от президента ответа на письмо нардепа Медведчука, с кем Вы гос. президент с американскими жлобами, с европейскими ворами, с Укр. националистическими радикалами-бандитами или с народом Украины. Не ужели трудно ответить на такой легкий вопрос.

2
Гість

Ответить не тяжело.

Я не лох-трус, но я ...... боюсь.

Вы же смотрите, чуть что от меня только в мимике, в малейшем спиче не так, так они уже у меня под окнами с нехорошими намеками, телесно опасными намеками.

А кому это надо ?

3
Гість

Хто такі депутати ?

Юридично, політично декларується - народні обранців, представники влади народу..... і тощо, тощо,..

То що.. з того - для народу, людей ?

Юридично, політично - захист інтересів народу, людей.

Фактично, як потім ці дупутати висловлюються:

"Наші люди живуть бідно - бо багато їдять..,.";

"В бідних родинах народжуються ненормальні, недорозвинені (мабуть, дебільні, даунні, психічно не здорові з дня народження, діти. Тому потрібно бідних, щоб не розмножувались, каструвати."

Один пан колишній Ґарант - той що маючи комірничу, рахівничу освіту вмів рахувати та підрахував ще у 200..році, що українці зажиють добре, коли їх залишиться не більше 20 млн. голів. Тобто поголівья у нас було та поки ще досі є неоптимальним.

Так що все залежить від самих людей:

не розмножуйтесь; не їжте.

І головне не звертайте увагу як жиють, панове, ваші високі обсранці, не завидуте, не засуджуйте їх, бо ж то ваша Конституійна вимога - "джерело влади".

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: