fbpx
Сьогодні
20:00 27 Лип 2020

ООН запускає платформу для підтримки соціальних інновацій щодо COVID-19

Для подолання довготривалих наслідків COVID-19 Регіональне бюро ПРООН у країнах Європи та Центральної Азії запускає платформу BOOST – регіональну програму для прискорення соціальних інновацій.

Вона підтримуватиме нові рішення у цифровій, економічній та медичній сферах, передає ua.undp.org.

"Пандемія COVID-19 – це безпрецедентний виклик. Хоча нам досі невідомі усі аспекти її впливу, але ми точно знаємо, що вона суттєво змінить ринок праці, економіку, врядування і охорону здоров'я, і вже негативно впливає на всі сфери розвитку. Наша нова платформа має на меті підтримати і максимально поширити ефективні локальні рішення", – сказав керівник Стамбульського регіонального хабу Регіонального бюро ПРООН у країнах Європи та Центральної Азії Ґерд Троґеманн.

Платформа BOOST працюватиме з низкою викликів, які стосуються різних аспектів розвитку, зокрема: цифровізації, економіки та благополуччя. У розробці до відповідних інноваційних рішень зможуть долучитися приватний сектор, науково-дослідні інститути, навчальні закладивищі та організації громадянського суспільства в країнах Європи та Центральної Азії. Учасники зможуть подати заявку на розробку рішення, яке стосуватиметься одного чи більше викликів, до початку вересня 2020 року.

ООН запускає в Україні платформу для підтримки соціальних інновацій щодо COVID-19

Команди-переможці матимуть доступ до мережі ПРООН, яка об'єднає однодумців, засновників інноваційних проєктів та експертів, і візьмуть участь в шестимісячному онлайн-інтенсиві, що має підготувати їх до впровадження своїх рішень. Програма включає як тренінги, так і індивідуальні консультації з менторами, серед яких будуть досвідчені представники бізнесу, спеціалісти з медичних, соціальних і цифрових технологій та лідери думок.

Платформа BOOST – це спільна ініціатива ПРООН, Міністерства фінансів Словаччини, Міністерства закордонних справ Республіки Польща та інших сторін. ПРООН та її партнери надалі підтримуватимуть ініціативи з поширення ефективних та сталих рішень у країнах Європи та Центральної Азії.

Докладніше про існуючі виклики та програму можна дізнатися на сайті.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: