Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Куций.
"Сьогодні буксири не змогли підняти танкер Делфі. Підготовчі роботи по перевертанню судна на рівний кіль тривали практично весь день. Підрядна організація виявилася технічно не спроможною реалізувати свій план за допомогою буксирів", – написав Куций.
Операція продовжиться завтра. Судновласник поки користується правом самостійного підняття танкеру.
У неділю, 26 липня, комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Одеської області може визнати затоплення танкеру Delfi техногенною катастрофою.
Про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.
За словами Криклія, сьогодні о 13:00 почалася операція з вирівнювання корабля, цим наразі займається його власник. З 27 липня операція переходить під контроль АМПУ.
Ми вже погодили з очільником ОДА в Одеській області провести у неділю комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації, визначити подію техногенною катастрофою, щоб дати можливість АМПУ рухатись за пришвидшеною процедурою і не втрачати час на бюрократичні процедури", – наголосив Криклій.
Міністр наголосив, що про підняття танкера через стандартну процедуру проведення тендеру у жовтні "навіть думка не допускається".
"АМПУ оголосили стандартну процедуру виходячи з діючих норм законодавства, але вже з неділі отримають всі необхідні інструменти для скорочених процедур", – додав Криклій.
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що американська сторона не буде надавати військову допомогу росії,… Читати більше
Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати систему постачання для Збройних сил України та впроваджує новий механізм… Читати більше
У Будапешті на базі першої державної українсько-угорської школи відкрилася бібліотека для дітей. Тут всі охочі… Читати більше
Спецпосланник президента США Стів Віткофф стверджує, що після напруженої розмови в Білому домі президент України… Читати більше
У застосунку "Дія" за перші 8 годин роботи нової функції українці згенерували понад 90 тисяч… Читати більше
Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.